Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Divný film :-) Nechápu, že to je od Hřebejka. Místy docela dobrý, místy špatně sestříháno, časové, logické, věcné nesmysly - např. luxus vila u zahradnictví, další vila osamocená uprostřed polí a pod. Oba domy ovšem hezké s krásným interiérem :-)

Pohádky pro Emu (2016)

Vetchej tady byl dobrej. Ale ta holka mi byla krajně nesympatická. Dal bych 4*, ale bylo tam více mínusů, třeba jak se Geislerová rozhodla, že do toho jde - to by normal uvažující člověk rozmýšlel 10x déle a stejně by to neudělal. A nechápu, proč si Vetchý nenechal udělat testy DNA hned? ....Takže jen 3*

Přežít! (2008) (seriál)

Zdejší hodnocení jsou docela dobrá, mě to ze začátku také přišlo tak na 4-5*. Ale postupně se to zhoršovalo, bylo zde nesmyslné chování zúčastněných, vládnou zde ženský s nelogický chováním. Špatné střihy, občas nesmysly. Nakonec mne dorazila v posledním dílu věta "násilí nic neřeší" - v tomhle světě je to naivní pohled na svět. Nakonec dávám jen 3*.

Úhoři mají nabito (2019)

Kupodivu po dlouhé době film, který jsem vydržel až do konce, i když na začátku se mi to zdálo trochu naivní a někteří herci nic moc. Myslel jsem, že to bude nějaká přiblblá komedie, ale pak ve chvíli, kdy došlo ke zvratu děje při přepadení benzínky, to začalo být zajímavý a i přes výše zmíněnou občasnou naivitu a nesmyslnost/nereálnost/nelogičnost to nebylo špatný. Zdejší hodnocení mi přijde zbytečně podceněné.

Priťaženije (2017)

Na to, od koho film pochází, jsou zde překvapivě výborné akční scény a ještě lepší exteriéry. Hodnocení trochu kazí místy naivní a občas zdlouhavý děj.

Revival (2013)

Dobrá muzika. Ze začátku trochu rozpačitý, ale pak super. No a hlavně dost smutný. V těch postavách jsem viděl nejen sebe, ale i hodně moje příbuzné, kamarády a známé. Určitě to stojí za 4*. Plnou palbu jsem nedal jen kvůli Polívkovi, kterého nemusím. Ale tady hrál dobře, uznávám.