Anděl Páně 2 (2016)

Viděl jsem až na vánoce 2019, bylo to podstatně lepší, než hlavní vánoční pohádka r.2019 od 19.hod.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

První dvě série jsou i přes pár nedostatků fakt dobrý. Ty nedostatky jsou především velmi nesympatičtí mladí herci a dále ženské postavy, jednající, jak kdyby měly prázdnou hlavu. Tretí série to ale zkazila.

Učitelka (2016)

Kupodivu po dlouhé době film, který jsem vydržel až do konce. Je to mezi 3-4*, vzhledem k aktuálnímu stavu filmů dávám 4*.

Bolero (2004)

Viděno dnes podruhé v TV, poprvé před lety, to jsem dal 4*, dneska mi to přišlo o dost horší - zdlouhavé, total blbá kamera, občas nesmyslné scény které jakoby do filmu nepatří. Snižuji na 3*.

Parazit (2019)

To se tolik líbí vychcanost a podvádění druhých, že to dostalo Oskara a tady na ČSFD tolik hvězdiček? Nechápu. Navíc ten konec, kdy se údajná komedie změní v krvák. Dávám dvě hvězdičky za ten začátek, zbytek by byl odpad. Smát se filmům, které jsou o bídě a bídném životě lidí, to mi nějak nejde.

Den cvoka (2002)

Depkoidní film, kde osamělý muž středních let neustále na něco nadává. Ze začátku to vypadalo, že bude vtipný, ale díky tomu nadávání mne to brzo přestalo bavit a radši jsem to ani nedokoukal, aby se ta deprese ve filmu nepřenesla na mne. Dvě hvězdy za ten začátek.

Dogman (2018) odpad!

Nechal jsem se nachytat na zdejší hodnocení. Film o dementech, kteří se dementně chovají. Tohle se fakt někomu líbí ?

Pod kupolí (2013) (seriál)

Díky přiblblým růžovým hvězdičkám dávám za 2*, jinak zbytek je za 3,5*

Legion (2017) (seriál)

Proklikány 2 díly, pak jsem to vzdal. Souhlas s: NiaWolf

American Gothic (2016) (seriál)

Vypnuto po 1.dílu, nezaujalo, proklikáno, nedokoukáno. Nechápu zdejší hodnocení.