Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Bylo to trochu přehnané s tím nájemním vrahem, ale jinak dobrý, skoro za 5*. Vadí mi, jak tam všude hulej. Jak kdyby to sponzoroval výrobce cigaret, stejně jako v Raplovi. Takže hvězda dolů.

Osudový mejdan (2008)

Nechápu, jak tohle mohl být nejnavštěvovanější britský film roku. Dávám jednu hvězdu jen za to moře, které mi v reálu chybí.

Half Nelson (2006)

Chvíli jsem koukal, pak chvíli klikal a pak jsem to vypnul. Takhle přeceňovaný film už tu dlouho nebyl.

Za čárou (2021)

Trochu naivní film o amerických superhrdinech, kteří vždy vítězí v klasických bitkách typu jeden amík proti desítkám nepřátel. Samé rvačky, střílení, krev, mrtví, zmatek, kde nedá poznat kdo na koho střílí. K tomu většinou nekonečně plné zásobníky zbraní (ale jsou tam i výjimky). Ze začátku to vypadalo docela dobře na 3-4*, ale prostříleli se nakonec ke 2*. Škoda.

Sezn@mka (2016)

Je poznat, že film točila režisérka, která asi má špatné zkušenosti s chlapama a hází je do jednoho pytle...

Čarodějův učeň (2010)

Viděl jsem to v TV na pozadí při práci na PC, a asi to tak stačilo. Akční násilná americká pohádka pro dospělé děti. Dávám 2*, ani nevím proč, snad za Nicolase, kterého mi je líto, že hraje v takových filmech.

Harbinger Down (2015)

Začátek velmi dobrý, pak už jen horší a horší, až to skončí dvěma hvězdičkami.

Mys hrůzy (1991)

Opět nechápu zdejší vysoké hodnocení. Film vypadá jak ze 70tých let. Niro v roli zloducha byl spíš směšný. Bylo trapné jak visel pod autem, na prvním zhoupnutí auta by byl rozmačkaný. Dávám 2*, ani nevím za co.