Pan chůva, neboli osobní strážce (1993)

Hulk Hogan v průběhu filmu vystřídá širkou škálu hereckých výrazů a dokazuje, že není jen slavným wrestlerem:-D. Kéž by. Namísto toho poskakuje v baletní sukýnce a hekající Asiat a dvoumetorvý Němec mu nakopávaj prdel.

24 hodin (2001) (seriál)

1. série - 4*, hodně dobrý rozjezd. 2.série - 5*, pro mě zatím nejlepší sezona (jedinou menší vadou na kráse je dějová linie Kim Baureové). 3. série - 4,5*, místy trochu překombinované, ale stále skvělé. Skvělá poslední minuta. 4. série - 4*, první tři čtvrtiny téhle série se mi zdálo, že tvůrcům pomalu dochází dech (připadalo mi to jenom dobré), ale poslední čtvrtina je opravdu famózní - takový spletenec komplikací si z žádné jiné série nepamatuju. 5. série - 4*, i když se jedná ze scénáristického hlediska o velmi napínavou sezónu, která si v některých aspektech bere z předchozích sérií to nejlepší, nemůžu se ubránit pocitu, že seriálový koncept a stejně tak postava Jacka Bauera jsou téměř do poslední kapky vyčerpány.

Rambo III (1988)

Tento film je věnován statečnému afgánskému lidu:-D

Rambo II (1985)

"Murdock... I'm coming to get you!"

Rambo: První krev (1982)

"Myslím, že mi nerozumíte. Nepřišel jsem zachránit Ramba před vámi. Přišel jsem zachránit vás před ním."

Prázdniny (2006)

Sterilní dílo plné klišé, kde nepovedená režie dusí i výkony jindy solidního Jacka Blacka a Kate Winsletové. Možná to bylo českým dabingem, ale jak by řekl jeden známý zesnulý klavírista: "Je to rozbředlost slizovitého typu."

Americký ninja 2: Konfrontace (1987)

"Ninjové! Do prdele! Byli jste na ostrově a koukali po místních holkách, že jo?" U prvního dílu jsem z nostalgie (a kvůli srandě, kterou jsme při "projekci" s kámarády zažili) dobrovolně přestřelil na 4*. U druhého dílu už však otevřu obě oči. Ale přesto tu stupiditu musím ocenit. Postava Dudikoffova kámoše Jacksona je totiž klasický prototyp béčkovýho hrdiny 80.let: dost komickej drsňák, kterej hláškuje o stošest, miluje bitky a nezapomíná si při nich sundat triko:-D

Stínové komando (1997) (TV film) odpad!

Tak za 1/10*. Kdyby to alespoň bylo vtipný. Jenže ani náhodou. Nuda a šeď. Pobaví snad jen pohled na Hogana s dlouhýma vlasama v námořnický uniformě. On sám by pak měl jako hlavní hrdina v závěru všechno pokosit. Jenže místo toho se tam 20 minut pere s jedním chlápkem (což má mimochodem hodně trapnou choreografii), tak to za něj postřílej jeho kámoši. NESTOJÍ TO ZA VÁŠ ČAS...ANI JAKO GUILTY PLEASURE PROŽITEK.

The Best of Borat (2001) (TV film)

Chlapík: "This ball is called jack." Borat: "Yes, who´s Jack?" Chlapík ukazuje na kouli: "This is jack." Borat: "Yes, when Jack will come?" Chlapík: "No, no, this ball is called jack. Understand?" Borat: "And what is this ball called?"

Ghost Rider (2007)

Ta telenovela na začátku pod rozkvetlou jabloní je opravdu dementní. Pro Cageův herecký výkon se těžce hledají vhodná slova. Scéna, kdy mu začne hořit obličej mi připomíná páření doktora Zoidberga z Futuramy.