Kazatel (2011)

Zdařilá pouť, která by zasloužila pokračování.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

No sakra, stačí si přečíst tady obsah filmu a hned není na co dívat. Jako aby to bylo celý od A do Z, každá scéna :-D To se snad jen tak nevidí.

Sebevražedný oddíl (2016)

Parádní nářez, zde DC pěkně zabodoval. Will Smith jako bad-ass superhero tam překvapivě seděl :). Zdá se, že se DC a Marvel zase budou předhánět.

Pod zemí (2014)

Celkem dobrý FF, až na tu hlavní představitelku, ta je fakt na zabití, to měly radši ten casting o nějakej pátek prodloužit.

Ctihodný občan (2009)

Tak moc rád bych dal pět hvězd, ALE za ten konec prostě nemůžu. Když už koukám jak všechno běží jak má (spravedlnosti je učiněno za dost a pak... taková podpásovka. Tak vynikajícně to šlapalo, to je pak škoda to nedotáhnout, aby pak měl divák dobrej pocit (áááh, dobře to skončilo :-D). Nu, co se dá dělat, v souhrnu to byl dobrý dort, leč tu dodrbanou třešničku mi někdo sežral.

Captain America: Občanská válka (2016)

Skvěle dokresluje vlastnosti našich známých "superheroes". Osobně jsem se přidal na stranu tábora Rogerse, ale to nic neznamená :-). Tento snímek si zaslouží narozdíl o dost slabším týmovém souboji aka Age of Ultron vyšší hodnocení. Teďko už jen nezbývá než se těšit na další zdařilou marvelovku. Viděno v kině 5.5.2016.

V zajetí démonů 2 (2016)

Pokud byl první díl super, tak tento je boží. Málo který horor se může chlubit zdařilejším pokračováním, leč u tohoto kousku se to tomuto mistrovi Jamesovi skutečně vydařilo. Sešla se tu osvědčená dvojice nočních můr démonů (cha, to zní zvláštně takhle napsané, no snad se to bude správně chápat), zdařilá adaptace sedmdesátek, bylo by toho jistě víc, ale proč to všechno vypisovat, že. Každej si najde to svý. No, zkrátka po dlouuuhé době další velmi kvalitně zpracované pokračování horor duchařské akce, při které budeš v kině cukat rukama (tak ať nikoho nepokecáš limčou) a vrnět blahem, no a v lepším případě se ještě budit ze spaní.

Prometheus (2012)

No to byl zase děs. Banda "vědců" kokotů, školáků dostane na výzkum jeden bilion doláčků, každej z jinýho oboru. Výzkum za takový prachy a spolupráce naprosto žádná, jeden druhýmu nevěří, chování vědců jako takových je hluboko pod nulou. Kam se poděla uvěřitelnost děje jako takovýho. Uff, ještě že jsem za to nedal prachy na lístek do kina.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Zprvu jsem měl obavu ohledně obsazení Afflecka coby Batmana, ale ty se rychle rozplynuly jak pára nad hrncem. Ve filmu jsem neobjevil žádná hluchá místa a po stránce jak Batmana tak Supermana jsem si přišel na své. Leč ta "nová hrozba" by si zasloužila trošku více času ve filmu, byl to parádní fajt a každý si zabojoval perfektně. Už teď se moc těším na JL.