Srdce na dlani (2022)

Vtipy blízké těm z Kameňáků...proč? 🧐🤕

Pán prstenů: Prsteny moci - Odchody (2022) (epizoda)

Opět jeden z těch slabších dílů...jinak vím, že se porovnávat nemá, ale jen tak jsem pustil LoTRa a i po těch 20 letech je někde jinde.

Indián (2022)

Řekl bych hodně dětinský scénář. Nelíbilo se mi téměř vše...herecké výkony, plitký děj, ohrané klišé. Nezachrání to ani Roden. Hlas indiána mi vyloženě vadil. Nápad dobrý, mohla z toho být pěkná komedie, takto se však jedná spíše o tragédii.

Rod Draka - Osvítíme cestu (2022) (epizoda)

Asi zatím nejlepší díl série...nicméně nevytrácí se mi pocit, že předchozí díly byly vlastně zbytečné. Taky moc nechápu politiku HBO a Disney+ s jejich týdenním vypoštěním epizod. Za mě to čekání dost degraduje požitek ze seriálu.

Rod Draka - Král Úzkého moře (2022) (epizoda)

Za mě zatím nejhorší díl. Nuda. Chybí to, v čem vynikal GoT...exteriéry, střídání lokací, charizmatičtí herci a snad nespočet jejich charakterů. Za mě zatím až na jednu epizodu bída a též nechápu zdejší hodnocení.

V nemilosti (2021)

Lepší 3. Holt Sandra nebude věčně mladá.

Ztraceni ve vesmíru - Série 3 (2021) (série)

První dvě série super! Oblíbil jsem si robota, slepici, Smithovou, nevadili mi dokonalí Robinsonovi. Jenže, když ani po roce neskončila slepice v polívce, vztah s robotem se opět nikam neposunul a Smithová je pořád ta správná dobračka, zbyde stále spousta prostoru pro rodinu. Ale když píšu spousta prostoru, tak tím myslím spooooouuuusta. Tak nějak se vytratily momenty z traileru na 3. sérii (nebo tam bylo jen to nejlepší, jak je zvykem) a zbylo jen spousta rozhovorů. To by nebylo nic neobvyklého, na to jsme byli zvyklí v předchozích 2 sezonách, ale v té poslední mi to vadilo. A stejně tak nikam nevedoucí story s robotem.

Mizerové navždy (2020)

Jednu hvězdu dávám za místy vtipné pasáže. Jinak jde o dost nudné pokračování postrádající špetku nápadu a originality. Akční scény jsou "béčkové", čemuž zdárně pomáhá nepovedený střih a kamera. Myslím, že si "ne"kvalit byli vědomi i autoři a proto celé zahalili do moc hezkého barevného kabátku...ten ovšem funguje zhruba prvních 10 minut, pak už ani toto neoceníte. 30%