• Thriller

Mlha (2007)

Prvy krat videne v 2010, dnes som sice vahal, no vobec nelutujem. Po 13 a pol roka som uplne zabudol ako to vobec cele dopadlo. Pre niekoho mozno prehnane sci-fi, no ja som si to uzil. A uplnou ceresnickou na torte je ten zaver s apokalyptickou hudbou. 1.krat v 2010, 2.krat na Fetch TV - Movie Box - 18.11.2023

The Iceman (2012)

Fetch TV - Movie Box - 02.11.2023

Saw X (2023)

Village Cinemas, Glenorchy, 31.10.2023

American Exit (2019)

Jednoduchy pribeh, top herecke vykony, co viacej si zelat. Nechybali mi ziadne Starwarsovske efekty a ani nic podobne. Mozno by som privital trochu viacej "omacky" k pribehu na zaciatku a nie hned take vhupnutie do deja, no na druhej strane to pozitivne zabralo lebo chybajuce detaily sa vynarali pocas deja. Tazko povedat kto tu bol vecsi zmrd, otec (Dane Cook) alebo syn (Levi Miller). Kazdopadne otec mal svoj shady business, to neni treba upriet. A syn, miestami ako mizerny fracek a postupom casu aj vychcany vydierac ("ak soferujes, ideme naspet", alebo scena s vypinanim a zapinanim radia kde si presadi co chce, a takisto poziadavka na vlastnu hotelovu izbu a predtym to bolo ok). Herecky ma Levi Miller prekvapil (ako uz v zopar filmoch) a som si isty ze o nom budeme este vela pocut.  Spoiler: Vzhladom na otcovu minulost, zdravotny stav a ako sa dej vyvijal to jednoznacne spelo iba do jedneho zaveru, otazka bola ze iba ako. https://moviexk.biz/ - 28.10.2023

Časové pásmo bylo změněno