• Pohádka
  • Western

Ve znamení Merkura - Stopa stříbrných draků (1978) (epizoda) odpad!

Druhořadá komančská propagace celnické buzerace. V tomto díle navíc podtržená nesympatickou a pro roli nevhodnou, v té době skoro padesátiletou Strniskovou, kolem které poletuje její dcera, kterou hraje Valentová, v době natáčení jí bylo 32 let a pobíhá tam s copánky, které jsou ozdobené beruškami, jako nějaká desetiletá holčička. Děj je nepravděpodobný a plný nesmyslů a náhod, ale nejhorší je na tom, že je to o stíhání zločinců, kteří pašovali košile, látky, cigarety a podobně a za komančů to byl opravdu zločin, za který se mohlo skončit na dlouhou dobu v kriminále. Prostě jsem opravdu nepřišel na nic za co bych dal třeba jen jednu hvězdu.

Tajemství pouze služební (2016) odpad!

Jakmile se v titulcích objeví jméno Magnusek, tak je jasné, že to bude hrůza. V jeho filmech bývají často obsazeni kdysi výborní herci, ale to co předvádí je bída žal a utrpení, vypadá to většinou tak, jako by se mu ti herci za něco mstili a jsou to d nich nejhorší výkony v celé jejich kariéře. Navíc se tam vždycky objeví i Magnusek, který vůbec hrát neumí a v tomto případě ještě v roli poručíka tajné služby, který pronásleduje podezřelého ministra. Tím udělal z té poslední povídky ještě větší blbost i když po těch předchozích bych nevěřil, že může být hůř, ale Magnuskův výkon mne přesvědčil, že opravdu nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Tento člověk se snaží nám všem dokázat, že dno pro něj prostě neexistuje a stahuje svým působením v této oblasti českou kinematografii stále níž a níž.

Spolu (2022)

Kozub i Žilková předvedli, že umí hrát, ale jako celek je to poměrně o ničem i když se to tváří jako velké drama, tak je to poněkud nedotažené.

Akcia Edelstein (1986) odpad!

Hrůza. Nesmyslně se chovající teroristé, nebo co to mělo být, kteří po vraždě ujíždí jako zběsilí, kdyby jeli normálně, tak naše slavná VB ani ve spolupráci s StB neodhalí ani ťuk. Proč ti dva francouzští "turisté" sledovali toho Němce jak vykopává ten nacistický poklad? Vždyť tam byli naprosto zbyteční a neměli žádnou úlohu. Podobných nesmyslů je v tom filmu plno. Prostě ideologie, zlí západní teroristé a vševidící hodná StB. Toto opravdu nemusím.

Nad námi svítá (1952) odpad!

Z toho bolí nejen ruce ale i hlava. Komanči byli schopni tvrdit, že socialistický člověk může makat na 500 % bez odpočinku a bez nároku na odměnu.

Píseň lásky samotářky (2004)

Předesílám, že Travoltu nemám rád a to neustálé citování pasáží z knih mne rozčilovalo, ale hlavní hrdinka byla perfektní a ten příběh opravdu stál za to.

Smysl pro tumor (2024) (seriál)

Toto fakt ne. Nevím s čím přijdou příště, ale udělat seriál o nemoci mi přijde hodně úchylné. Je to pouze citové vydírání. Nikomu z těch nemocných to nepomůže. Je to naprosto úchylné.

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Je to spíše film v takovém tom starém stylu a to mi sedí. Nemám rád ty nové, které jsou plné akce, střílení a rvaček, ale děj prakticky nulový, takže toto mi vyhovovalo i když se to příznivcům akce asi bude zdát málo akční.

Keoma (1976)

Tak kdyby toho míšence hrál někdo, kdo aspoň trochu vypadá jako míšenec, neječela tam pořád dokola ta písnička a odpustili si tu hroznou ženskou tahající káru a ten trapný konec, tak bych jim odpustil i tu neprůstřelnost hlavního hrdiny, ale takto bohužel. Typická italská špageta, která se tváří jako western.

Smrtelné stroje (2018) odpad!

Tak za toto je i ten odpad moc. Filmy, které se natáčí pro teenagery jsou tak mizerné, že se nelze divit tomu, co z nich vyrůstá.