Sníh (2004) (TV film)

Typický santaclausovský príbeh, herecké výkony sú dosť nepresvedčivé, na čom má určite svoj podiel aj neveľmi vydarený scenár. No ako oddychová záležitosť určite poteší.

Strýček Buck (1989)

"Zabudol som ti niečo povedať...Som zubár - amatér" (Nato John Candy vytiahne príklepovú vŕtačku)...Vynikajúca situačná komika a skvelé hlášky.

Ghost Rider (2007)

Spracovanie filmu celkom ujde, ale námet je otrepaný, preto také hodnotenie. A koniec to úplne pokazil.

Děsnej doják (2006) odpad!

Neskutočný sled zvrhlostí a úchylnosti. Kto má takéto záležitosti rád, vrele doporučujem práve tento film.

Hrbáč Lagardere (2003) (TV film)

Podarený film, síce som nepoznal ani jedného herca, ale všetci zahrali skvele. Možno by mali dávať častejšie takéto filmy, Hollywood sa mi už zunoval.

Bláznivá dovolená v Las Vegas (1997)

Veľmi slušná zábava obdobia 90. rokov, ale prvým 2 dielom sa určite nevyrovná. Určite je to však lepší film ako Vianočné prázdniny.

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

"Frank, spomínaš na 70.roky?"...takouto hláškou začala asi najlepšia scéna filmu. Keď tam potom pustili Bee Gees a sparodovali známy film a vôbec celé obdobie 70. rokov , tak som mal dosť. A k tomu všetkému Nordbergov účes akoby po zasiahnutí bleskom. Miestami slabší film ako predchádzajúce diely, ale pohľad do minulosti prekonáva všetko.

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Výborný seriál, ktorý nikdy nesklame. Hlavný hrdinovia sú veľmi zaujímavé osoby a nyvyše skvele zahrané. Sexy policajtka, na ktorú nesedia vtipy o blondínkach. Jej kolega, Američan, drsný chlapík, ktorý najprv strieľa a potom sa pýta. No a večne naštvaný šéf, ktorý porobí veľa kriku, ale svojich ľudí si váži. Za niektoré diely by to bolo o hviezdičku menej, ale výborný slovenský dabing (asi najlepšie nadabovaný seriál vôbec) to istí. Myslím, že sa jedná o jeden z najlepších seriálov 80. rokov

The Pink Panther Show (1969) (seriál)

Pamätám si, že ako malý som to pozerával na Cartoon Network a išiel som sa popukať od smiechu. Takže za peknú spomienku-5*.

Pomsta Růžového pantera (1978)

Dejovo možno slabší diel, ale čo sa týka vtipu a bláznovstiev, tak niekedy prekonáva aj staršie filmy série. Ja som sa pri tom úžasne zabavil. Peter Sellers je jednoznačne neprekonateľný herec a komik, ale ostatní herci taktiež nehrajú druhé husle (Burt Kwouk, Herbert Lom). "Musím dopadnout toho plombometaře!"