Těžko ho zabít (1990)

V porovnaní s neskoršou úrovňou Seagalových filmov veľmi dobré. Filmu nechýba akčnosť bez prehnaných, za vlasy pritiahnutých scén. Dej je rýchly, za tú hodinu a pol som sa nenudil ani raz.

Takí sme boli (2007) (pořad)

Skutočne zaujímavá a hodnotná relácia pre fanúšikov slovenských hercov a starých česko-slovenských filmov. Kňažko opäť po dlhej dobe robí prácu, pre ktorú má naozaj nadanie. Dúfam, že sa tam stihne vystriedať ešte veľa hercov, zoznam je stále dlhý.

Mesto tieňov (2008) (seriál)

Konečne poriadny pôvodný slovenský seriál. Výborné spracovanie, kamera..naši dabingoví herci určite nepatria len za ten mikrofón či do divadla. Konečne dostanú príležitosť ukázať, čo v nich skutočne je. Som zvedavý na ďalšie pokračovanie.

Presumpce viny (2003)

Výborný film so strhujúcim dejom a slušnými hereckými výkonmi, sem tam nechýba dobrá hláška najmä od postavy Johna Billingsleyho.

Tetovaný (1968)

Vynikajúci film z dvoma výbornými francúzskymi hercami v hlavných úlohách. Výborný príbeh o neskutočne podnikavom obchodníkovi, ktorý sa snaží za každú cenu získať a predať obraz, ktorý je v nevšednom vlastníctve zvláštneho vyslúžilého legionára a šľachtica(Gabin). Nakoniec Mézeraye (Funés)príde na to, že sa nemá za čím hnať a začne mať radosť zo života, záverečná scéna, keď všetkých papalášov a úradníkov zavedú do hladomorne, hovorí za všetko;). Trúfam si povedať, že 60. - 70. roky boli érou vzniku najlepších filmov francúzskej i svetovej kinematografie, a tento k nim rozhodne patrí.

Superpolicajti z Miami (1985)

"Dúfam, že po jedle hneď nepobežíš preč". "To nie, nikdy nebežím s plným žalúdkom"...Tento film je iný ako ostatné snímky mojej obľúbenej dvojice, ale dá sa pozerať od začiatku až do konca, a tých vtipných hlášok je tu až až.

Agent WC 40 (1996)

"Už to nie je ako kedysi keď sme len tak zabíjali ľudí. Dnes musíš vypísať trojmo dvadsať formulárov, aby ťa pustili na záchod". Veľmi dobré hlášky a narážky sa nesú celým filmom. Na rozdiel od niektorých kolegov si nemyslím, že by tento film zaostával za kvalitou Bláznivej Strely.."Dúfam, že moja dcéra je v bezpečí." "Nemusíte sa báť. Auto, v ktorom ju uniesli, malo dva airbagy a bezpečnostné pásy."

Smrti v patách (1996) (TV film)

Niektoré zaujímavé momenty filmu sú prehlušené množstvom trápnych a za vlasy pritiahnutých scén a posledným klincom do truhly je určite záverečná scéna na letisku.

Knight Rider (1982) (seriál)

Ako malý chlapec som ani nedýchal, keď som to pozerával, no s odstupom času tomuto seriálu nedávam viac ako za 3 body.