Jan Žižka (2022)

Spousta filmových hvězd v jednom velkém českém filmu. Film je ale silně průměrný a občas mě otravoval střih. Mělo to velký potenciál. 6/10

Menu (2022)

Pozor spoilery  Zajimavé menu. Menu zahrnuje nejen jídlo,ale vše okolo co se děje v restauraci. Aby jste měli z jídla dobrý požitek. Tohle mi moc jako komedie nepřišlo. Spíš ten konec byl komedie. Jaký měl důvod ji nechatjít ? Jako,že si dala burger ? :D Mohlo to být lepši.   6/10

Barbar (2022)

Kdo by po tomto filmu dobrovolně šel do sklepa v noci :D Když jsou ve sklepě tajné dveře,je něco špatně. A tím to nekončí. Pár věci se dalo sice předvídat. 7/10

Lizzo: Live in Concert (2022) (koncert)

Ze zvědavosti jsem se podival kdo to vlastně je. Nic pro mě. Sice ma fanoušky ráda,ale na toto se nedá divat. Obleka se jako by byla nějaka modelka s 50-60Kg :D Hudba se da,ale vidět to fakt nemusím :D

Mimořádná událost (2022)

Misty ujetá,ale celkem fajn komedie :D Některé postavy,až moc pitomci. Ale zasmal jsem se. 7/10

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Nic moc seriál. Zaklinač s Geraltem je ve všem lepši než tento vývar. Tohle se nepovedlo. 3/10

Morbius (2022)

Tož taky průměr. Lepší jak Venom 2. 5/10

Na nože: Glass Onion (2022)

Jednička byla lepší. Tady je fajn pár věcí,ale nebavil jsem se tak jak u jedničky. Lepší průměr 7/10

Avatar: The Way of Water (2022)

První Avatar byl něco noveho,revolučního. Tady se pokračuje,tam kde skončila jednička. A vypada to sakra dobře. CGI se opět posunulo o kus dál. Hlavně ta voda je boží :) Za ty triky asi dostane i oscara :D Hudba mohla být lepši a ne jenom kopii z jedničky s nějakou upravou. Přiběh je tedkom o rodině. Je to prostě taková fajn fantasy pohádka. Jednička nám naznačila,že bychom si měli vážit pralesů a lesů. Dvojka zas oceánu a života v něm. Prostě měli bychom mít uctu k naši přírodě. Kino skončilo a přišla facka reality. Všude po sedačkách a okolo jen samej bordel. Lidé jsou prostě hovada... Jde vidět,že někteří mají problém to vůbec odnest do koše. Jinak za mě film stojí za kino. Viděno ve 2D dabing.  9/10