Zvrácená (2021)

Špatně trikovej bečkovej horor. Lekačky předvidatelne a ani film nepřekvapil v zavěru. 3/10

Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)

Na česke poměry docela slušný film. Bohužel to nemuže konkurovat zahraničním filmum o psech,které jsou snad o dva levely víš. Ale i tak se na to dobře kouka a pejsek je největším kladem celeho filmu :)

Odvrácená tvář krásy (2022) (seriál)

A to si člověk myslí,že co kupuje mu nějak přece neuškodi. A těch věci bude ještě víc než v tomto dokumentu. Pak se člověk divi z čeho je nemocny a ma i rakovinu...

Vyšehrad: Fylm (2022)

Dlouho jsem se tak nezasmal v kině :D Komu se libil serial Vyšehrad,tak se mu bude libit i film. Fajná komedie ze zákulisí českého fotbalu.

Parazit (2019)

Doslova parazitska rodinka. Dobře natočené. Za mě oscary zasloužene. 8/10

Halloween zabíjí (2021)

Konec to doslova zabil. Minulej díl je o dost lepší.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Z cele nove serie Spidermana je tahle nejlepší. Sice není to nejlepší spiderman ze všech,ale s Tome Hollande nejlepši. Uvidíme staré známe protivníky i Spidermany :) 7/10

Černý krab (2022)

Člověk ze začatku neví zda je to další zombi apokalypsa nebo něco jiného. Ale nebylo to špatné. Noomi byla dobrá. 6/10

Batman (2022)

Moc dlouhý a temný Batman. Spíš krimi batman než komiks. Hlavním zaporakem je Hádankář(Riddler) a tučnák vedlejší. Akce v pohodě,hudba a atmosféra fajn. Jen některé scény jsou docela natahované.

Poslední noc v Soho (2021)

Fajné přeskakování mezi 60.lety a současnosti. Konec slušné creepy. 6,5/10