Falcon a Winter Soldier (2021) (seriál)

Pre mňa slabé, vhodné len do pozadia popri inej činnosti. Celkom fajn bola posledná minúta každej epizódy. Človek by aj porecenzoval, avšak po zhliadnutí celého seriálu ostanete jednoducho NEvtiahnutí do deja, NEdotknutí a NEnadchnutí. Čo písať o seriáli, ktorí si už po pár hodinách nepamätáte, lebo vo vás vlastne nič nezanechal?

Marvels (2023)

No dobre, budem zhovievavý. Negatíva ale predsalen spomeniem: priemernosť až podpriemernosť, minimálne 2-3 hlavné postavy aaabsolútne nesympatické, správanie a hlášky ťažko uveriteľné. Absolútna hlúposť nad hlúposti - muzikál. Ďalšia primitiiivnosť - mačky. Divákmi často vyčítaná "girl power" mi nevadila, až na záver, kedy sme sa dozvedeli o zostavovaní nového teamu (pseudohrdinského tímu).  Obrovské PLUS za potitulkovú scénu. Yes, presne tak, zabudnúť na superdievčence a hor sa týmto smerom! Kelseymu alias Frasierovi alias modrému Beastovi to stále sedí! :)

Jurský svět: Křídový kemp (2020) (seriál)

Prekvapivo výborné. Napriek tomu, že ide o animovaný seriál a hlavnými hrdinami sú deti / teenegeri, scény aj atmosféra sú naozaj podobné originálnym filmom. Smrť (bez krvi) je tu tiež bežná. Postupne sa stretávame s obľúbenými dino-postavami, takže fanúšikovia budú spokojní.

Zase Vánoce? (2021) (TV film)

Nechápem tie negatívne hodnotenia a nízke percentá na ČSFD. Svieže, veselé, milé, vôbec nie len pre deti.

Vánoce v Homesteadu (2016) (TV film)

Príjemný a vo svojej kategórii jeden z lepších filmov. Postavy sa správajú dodpelo, dejové linky fungujú, dokonca ani "záporák" nie je trápny intrigán. Hlavná ženská hrdinka jednoznačne vyčnieva z davu hercov, až je divákovi ľúto, že hrá v samých B-čkových filmoch (viď filmografia a tiež hodnotenia na ČSFD)

Velká vánoční jízda (2011)

Taaak obrovský potenciál a pritom to tvorcovia úplne zabili tou hodinovou naháňačkou 🙄

WandaVision - Nyní barevně (2021) (epizoda)

Prvé 3 epizódy sú jednoducho úplne zbytočné a vo všetkých ide len o krátky záverečný moment. Už nech sme v realite...