• Reality-TV

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Ono je to těžké nyní napsat cokoliv o nových Star Wars, víme. Každý už to viděl, každý na to má názor, a tak je světová populace rozdělena, jak už to tak s globálně populárními tématy bývá, na dva navzájem se vysmívající tábory – tzv. drsní kritici a tzv. starvorsí ovce. Já bych spíše upadl do zákopu oveček (což už je samo o sobě zvláštní, neb jsem tělem i duší spíše cynický kritizér, nežli ovčáček čtveráček). Ale: (bacha, spojláž) 1) Také jsem poprskal kolegy dvě řady před sebou, když si Kajlo sundal helmu. On se totiž šestnáctiletý Honzik Krausů zdrhnuvší ze Saxány dnes už na plátně jen tak nevidí. 2) Některá odhalení měla zvostat neodhalena (viz. bod 1). 3) Naopak co nejdříve by se mělo odhalit pravé superdrsné jméno hlavního überzáporáka, protože přezdívka ze školky nenavozuje tu pravou atmosféru. 4) Pou by se měl přestat snažit křečovitě přehláškovat Hana. 5) Kajlo by měl být po vzoru svého vzoru brutálně fyzicky upraven. 6) Býbý by měl více využívat svého kahanu k vyjádření emocí. Ale: Jinak mne to samozřejmě naprosto uneslo :) PS: Geronti rulez!