• Pohádka

V Bruggách (2008)

Nuda. Hvězda za krásný scenérie.

Klaus (2019)

Miluju animáky. Disneyho/Pixar převážně. Ze začátku jsem si na novou animaci teda trochu zvykal. Ale řeknu Vám, ten vtip, který je ve scénáři Klause, je fenomenální. Už dlouho jsem se takhle nezasmál. Ironickej hunor zbožňuju. A tady je ho plný pytel.

Chlap na střídačku (2020)

Pohodová, jednoduchá komedie. Na začátku jsem si myslel, že se nezasměju. Langmajera v roli submisiva, moc nemusím, ale zvykl jsem si a místy i zasmál. 2* Jednu za dobrý výkon Chýlkové a druhou za scény v prádle.

Všechno bude (2018) odpad!

Film, který není ani vtipný, ani zajímavý a v polovině jsem přemýšlel, za co dostal lva za nejlepší film 2018. Spoiler: plus dávám za jedinou scénu a tou je záchrana psa, kterého jeden z kluků vytáhne z rybníka.

Kobry a užovky (2015)

Slušně vystavěnej psychologickej příběh dvou bratrů. Jeden na okraji společnosti, zloděj a feťák. Druhý mu z průserů vždycky pomůže. Mohli bysme si myslet, že je svatý.

Strašidla (2016)

Tu 1 hvězdu jen za hvězdné herecké obsazení. Ačkoliv se divím, že na nabídku vůbec kývli. Jednou dvakrát jsem se i zasmál. Ale, nebyl jsem střízlivý.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Vtipné výstupy Terezy Ramby a Ondřeje Sokola. Plus za herectví Ani Geislerové a Martina Huby. Bez nich by nestál film za nic. Scénář chabý. Hudba fádní. Příběh sice originální, ale znova bych se na něj nepodíval.

Bourák (2020) odpad!

Člověk by řekl, že spojení Trojan, Trojan, Jarchovský, Macháček bude záruka dobré komedie s vtipným scénářem a kvalitními výkony. Ale po 30 min, kdy už jsem skřípal zuby s nadějí, že tomu přijdu na chuť, jsem to musel vypnout. Ještě, že jsem si na to nekoupil lístek do kina.