• Hudební

Evita Perónová (1981) (TV film)

I když mám Faye Dunawayovou ráda (úžasná jako Bonnie a výborná ve filmech Tři dny Kondora nebo Čínská čtvrť), myslím, že na tuto roli byla přece jen trochu stará. Evita zemřela ve 33 letech, Dunawayové bylo v době natáčení okolo 40. I když toho pro chudé Evita asi udělala dost, byla to žena, která šla za svým cílem přes mrtvoly (a přes postel). Nepříjemná, sobecká, bezohledná.

Hodina angličtiny (1988) (TV film)

Dobré herecké výkony, Vránová výborná.

Dalziel a Pascoe - Společenská žena (1996) (epizoda)

Mám moc ráda tuhle dvojku. Obtloustlý Dalziel, který nazývá věci pravými jmény a pro ostré slovo nejde daleko, je velký sympaťák. Warren Clarke hrál ještě např. ve Vraždách v Oxfordu. Chyběl mi dabing pana O. Vlacha, nebylo to ono.

Hrabě Monte Christo (1954)

Viděla jsem jiná zpracování tohoto románu, zdařilá, ale toto je jednoznačně nejlepší.

Hyde Park Civilizace (2012) (pořad)

Daniel Stach je perfektní moderátor. Poprvé jsem se dívala na tento pořad, když byl hostem pan profesor Martin Hilský, překladatel Shakespeara. Od té doby sleduji Hyde Park skoro pravidelně. I když mi téma není zrovna blízké, vždy je v pořadu něco, co mě zaujme.

Interview ČT24 (2006) (pořad)

Pokud je dobrý moderátor a zajímavý host, dívám se. ( Dnes např. repríza B. Klepetko a E. Balzerová, sleduji už podruhé.)