Matky (2021)

A docela jo. I když produkce TV Prima z toho kapala od začátku. Docela pobavila a místy jsem se skutečně pousmál. Závěr filmu trochu odfláknutý a vše se událo dost ve spěchu. Viktorem Preisem a českou Julií Roberts ( Hana Vágnerová) film dostal skutečně nádech komedie. Jako.. žádnou hloubku nečekejte. Poměrně povedená hudba Brzobohatého a zajímavý hlas Bereniky Kohoutové přispěl k úspěchu u mě v rovině audia.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Lehce povrchní. Tři kamarádi kdy jeden druhému spí se ženou, nějak jsem se ani nedokázal usmát. Místy až trapnohumor stejně jako Hartlovo smích který mi po 15ti minutách vždy spolehlivě odradí od jakéhokoli rozhovoru s ním.  (myslím že jeho nemoc je léčitelná mimochodem).

K zemi hleď! (2021)

S nadhledem, ale paralelou s dnešním světem jako prase. Vidím antivaxery, demagogy, lidi co chtějí vyždímat ze všeho prachy. Totální ignorováni hrozeb jako globální oteplování a jen bezduché tlachání lídrů ,, musíme s tím něco udělat”. A kdo z Vás poznal Elona Muska? :)

Krokodýl Dundee rytířem (2020)

Možná opojen  nostalgií z Paula Hogana. Baví mi kde hraje sám sebe. Kdo nepochopil je mi ho líto. Super sranda. A chevy chase taky stojí za to. Super komedie. A když Olivia Newton John řiká že prijede i Johny a budou zpívat pár hitů z pomády že tam Hogan dobře zapadne. Sorry lepší vtip jsem dlouho neslyšel.

Kaštánek (2021) (seriál)

Kniha smysl dávala ( a byla ještě víc brutaĺní) do seriálu se vešla tak 1-2/3 knihy a postrádá pro mě smysl. Od neschopnosti policie, přes mířícího poldu na vraha beze zbraně kde vždy polda dostane na zadek až po agenty co někoho hlídají a jdou si pro pizzu :-/ alespoň zajímavé rozuzlení.

Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)

Ale jo, opuštěný pejskové maji taky svůj film. Pohladilo. Bolek, Holubová a Ríša byl taky prima. Ideální na štědrý večer :)

Matrix Resurrections (2021)

Ufff.. v té záplavě nekonečných pistolí ráže 9mm kde nikdy náboje nedojdou, samopalů plných slepých nábojů které nikdy nikoho nezasáhnou se povedlo někomu kdo byl muž a nyní je žena vytvořit totálně matné dílo bez nápadu které chce vyždímat nějaký ten dolárek a těží především ze jména které spíš omylem změnilo triky ve filmovém průmyslu před 20ti lety a rozhodně neneslo hlubší duševní přesah. Totálně o ničem. Jó triky docela ok. To je tak vše. Celkově projekty jako sense8 a ostatní věci od bratrů ee vlastně bratra a sestry Wachovských jsou vždy zmatené. Tohle jen patří do sbírky bizáru. Vždy jsem vydržel max. 50minut. Stopáž šílená na to jako moc to bylo o ničem :)

14 vrcholů: Nic není nemožné (2021)

určitě by si to zasloužilo sérii. Mezi výstupem na první a třetí vrchol ve filmu uběhly dvě minuty. Ale klobouk dolů. Neskutečné záběry, lehká česká stopa a netflix to umí natočit. Zajímavý chlapík, že?

Nadace (2021) (seriál)

Asimov napsal geniální předlohu, hollywood ji pochopil po svém, občas se inspiroval, občas popustil uzdu, ale rozhodně nedodržel. Fajn efekty a trochu překopaná říše a celé universum. Kouknu i na druhou sérii, ale už se těším daleko méně.

Finch (2021)

Kdo jiný může hrát osamělého člověka který přežívá? Hezké exteriéry a efekty, film celkově pohladil, nepadl ani jeden výstřel, toho je v dnešní době skoro nevídané. Pohladilo a je to taková odpočinkovka. Během filmu si robota každý zamiluje. Proč ne.