• Krátkometrážní

Díler (2010)

Už ani nevěřím, že Schumacher natočí aspoň průměrný film. Twelve je film ve kterém se budete asi ztrácet a nepochopíte některé nelogické střihy a budete se smát amaterským hercům, které casting našel asi někde na ulici. Tady se nepovedlo takřka nic.

Rango (2011)

Verbinsky do jednoho animáku nacpal tolik odkazů na různé kultovní filmy a seriály, že jsem je snad nestačil ani sledovat. Příběh je jednoduchý a prostý, ale i tak vás Rango bude bavit a pokud máte něco nakoukáno tak máte o zábavu postaráno. Animace byla luxusní a hlavně to množství detailů muselo dát strašně práce. Vůbec by mi nevadil druhý díl.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Obrovský šok ! Tak kouzelný a milý film jsem nikdy neviděl. Celou stopáž jsem takřka nedýchal a hltal každý záběr, dialog ... Rob Reiner po dlouhé době natočil fantastický film tak jako je sypal z rukávu na začátku své kariéry. Tenhle snímek je prostě povinost. Myslím, že v tomhle filmu producenti objeví pár nadějných herců.

Závod s ďáblem (1975)

Slušný road movie horor, který nejvíce staví na skvělých hereckých výkonech a slušné hudbě.

Králičí nora (2010)

Téma je sice vážné a smutné, ale u mě film nevyvolal téměř žádné emoce. Navíc Nicole Kidman a Aarona Eckharta moc nemusím takže jsem ani nečekal, že by mě film nějak chytil, ale chápu, že se akademii docela líbil a dal Nicole nominaci na Oscara.

Salton Sea (2002)

Jeden z nejnudnějších filmů o pomstě co jsem zatím viděl. Potěšil, ale Val Kilmer, který předvedl parádní herecký výkon. Tohle jsem od takového tragéda vážne nečekal.

Cemetery Junction (2010)

Solidní retro komediální drama v podání skvělého komika Gervaise a jeho dvorního parťáka Merchanta. Snímek je více dramaticky než jsem od téhle ústřední dvojice čekal, ale tohle není vůbec na škodu a oba dokázali, že nemají problém ani s jiným žánrem což vítám.

Ať vejde ten pravý (2010)

Snad lepší než originál což se vidí vyjmečně. Komorní a hutná atmosféra vás nenechá ani vteřinu v klidu a herecké výkony Chloe Moretz a Eliase Kotease jsou briliatní vzhledem k věku. Kéžby aspoň 50% remaku dopadalo takhle úspěšně. Matt Reeves prokázal svůj talent a na každý jeho projekt se těším víc a víc.

Hlavně nezávazně (2011)

Natalie proč ? Proč se musíš upsat filmu kde hraje slizák jménem Ashton Kutcher ? Proč musíš hrát ve filmu, který má od začátku jasný řád a nic z něj nevybočuje ? Tomu se říká mrhání talentem.