The Official Review of UEFA Euro 2008 (2008)

Jaký fotbalový fanda by neměl rád průřez hlavními mezinárodními turnaji? Euro 2008? To je náš kolaps s Turkem a počátek čtyřleté španělské nadvlády.

Vysoké Tatry: V srdci divočiny (2017)

Pěkný dokument o slovenských velehorách, nicméně až tak mě nezaujal, abych mohl dát nejvyšší hodnocení.

Černé zrcadlo - Rachel, Jack a Ashley Too (2019) (epizoda)

Pátá série je slabší než všechny předchozí, to ano, ale všechny 3 díly mají stále velmi solidní úroveň. Za mě se povedl i tento kousek s Miley Cyrus. Relativně zajímavý příběh o využití a zneužití nových technologií. 75%

Černé zrcadlo - Smithereens (2019) (epizoda)

Velmi dobrý díl, chytlo mě to. Vyjednávačský thriller postavaný na negativech sociálních sítí. 70%

Černé zrcadlo - Striking Vipers (2019) (epizoda)

Na poměry Black Mirror spíše podprůměr. Nápad je zajímavý, zřejmě sen všech zarytých gamerů, ale zpracování je mi trochu proti srsti a příběhově to není tak úderné jako jiné díly. 60%

Černé zrcadlo - DJ na odstřel (2017) (epizoda)

Tentokrát tu máme kromě sci-fi nápadu žánr romantický a je to velmi solidní díl. Zařadil bych ho k lehčímu nadprůměru. Géniové z Novy by jistě souhlasili, že ideálního partnera lze vědecky nalézt. :D 75%

Černé zrcadlo - Černé muzeum (2017) (epizoda)

Pro mě druhý nejlepší díl ve 4. sérii. Poutavý sci-fi příběh se silnými momenty a chytlavým nápadem. 80%

Černé zrcadlo - Železná vůle (2017) (epizoda)

Mě tento díl bavil, a to docela dost. Má to náboj, má to napětí. Je to kratší díl, takže rychle a úderně hotovo. Smrtící robokrálíci celkem zabodovali. 75%

Černé zrcadlo - Krokodýl (2017) (epizoda)

Tento díl není špatný, příběh je celkem poutavý a udržuje diváka v pozornosti, ale v celkovém vyznění bych ho hodnotil pouze průměrně (Seriál má laťku opravdu vysoko). Konec trochu přepálený. 65%

Černé zrcadlo - USS Callister (2017) (epizoda)

Asi nejlepší ze 4. série. Za mě určitě minimálně nejlépe zapamatovatelný díl. Opravdový psycho (sci-fi) nápad a dobré zpracování. Nejdřív divák neví na čem je a působí to divně, ale jakmile se nastíní, o co tu vlastně jde, začíná velmi poutavá, klaustrofobická podívaná s dost výraznými prvky beznaděje. 85%