The Fanatic (2019)

1 hviezda preto, ze sa cudujem, ze ten film vobec vznikol. 5 z 5 za scientologa Travoltu - bolo to tak strasne zle, az som sa na tom naramne zabaval. Nikdy by som to samozrejme nepozeral znova, cize necakajte nieco ako klasiku The Room

300: Vzestup říše (2014)

Nizke hodnotenie len preto, ze som pri tom zaspal a uz sa nedonutil k tomu to pozerat znova

Assassin’s Creed (2016) odpad!

Nuda, nezazivne a totalny scenaristicky bordel. Mam pocit, ze toto bola len pracka na peniaze, alebo si producenti chceli len nieco odpisat z dani

Catwoman (2004) odpad!

Su filmy, ktore su take zle, az su vtipne a zabavne. Toto nebol ten pripad. Toto bolo proste len trapne. Takto zhovadit Halle Berry, by mal byt zlocin. Michelle Pfeiffer   zostava najlepsou Catwoman aj nadalej.

Loki (2021) (seriál) odpad!

Chudak Tom Hiddleston... Ked ho kopali do vajec naozaj som to citil... Infinity stones zu joke a vsetky predchadzajuce Marvel filmy boli zbytocne, lebo Kang... Pekne efekty este nerobia dobry serial aj ked sa snazi podojit na smrt nostalgiu z lepsich Marvel filmov minulosti.

WandaVision (2021) (seriál) odpad!

Prve dve casti som bol, ze ok, moze to byt dobre. Po skonceni poslednej casti som bol nielenze sklamany, ale nepochopil som ako mohli Wandu chvalit, ze sa akoze obetovala, ked drzala vlastne cele mesto ako otrokov. WTF som prave pozeral? Strata casu, Marvel ide dole zachodovou misou

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

J.J. je dobrý v recyklovaní a stavaní svojich "mystery boxov". Neviem, kto je vačší podvodník v Hollywoode -  On alebo Alex Kurtzman?

Star Wars: Poslední z Jediů (2017) odpad!

Epizóda 1 je v porovnaní s týmto filmom Občan Kane. Ked chcete znicit frančízu dajte to určite Ruinovi Johnsonovi. Po dopozeraní tohto študentského filmu s drahými efektami od tatínka Disneyho som sa cítil smutný, deprimovaný a riadne nasraný, keď som si uvedomil aká nehorázna strata času tento film vlastne bol a že som za to ešte aj zaplatil vstupenku do kina. Idem si radšej ešte podojiť zelené mlieko z vesmírnej kravy s riadnou kvapkou rumu. Jedno ale treba Johnsonovi uznať - naozaj rozvrátil moje očakávania - veď kto by nechcel Luka Skywalkera ako zatrpknutého bezdomovca, ktorý chce v pokoji a samote umrieť, keď galaxia zase raz speje do hovien, ale bol natoľko sprostý vo svojej očividnej starobnej demencii, že nechal mapu, aby ho našli - kto by nechcel vesmírne kasíno, kde sa dozvieme, že kapitalizmus je zlý aj v galaxii far far away a kde vyslobodiť vesmírne koníky, ktoré znovu chytia do 10 minút je dôležitejšie ako ja neviem, napr. vyslobodiť tých detských otrokov - kde nikoho nikdy nenapadlo využívať vo vesmírnej vojne projektily, ktoré idú rýchlosťou svetla a kde najväčšia dráma bude najpomalšia naháňačka vo filmovej histórii, kde celý konflikt medzi hrdinami je o tom, že admirálka s ružovými vlasmi neprezradila svojemu zufalemu manšaftu svoj plan. Hocijaký fanúšik Star Wars ktorého by ste náhodne vybrali z ulice by napísal lepší scenár.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008) odpad!

Je to celkom depresívne, keď sa zamyslíte nad tým, čo spravili. Indiana Jones skončil trojkou. Toto je akoby ste stúpili do CGI lajna a neviem koľko museli Harrisonovi zaplatiť, aby sa na toto nechal nahovorit. Zneuzivanie dochodcov by malo byt ilegálne, ale tak, je to  Hollywood, tak co sa vobec cudujem

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Horšie ako prvá séria. Sklamanie, ale v dnešnej dobe ma to vlastne ani už neprekvapuje