Pán prstenů: Prsteny moci - Adar (2022) (epizoda) odpad!

Páčilo sa mi, keď Galadriel, po tom, čo došla do Númenoru povedala Merlinovi: ,,Milujem vôňu napalmu hneď zrána." Takmer som plakal od dojatia. Ani Tolkien by takéto niečo nevymyslel. Proste geniálne!

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda) odpad!

Najvacsi problem tejto serie je ten, ze to nema nic spolocne s tym, co Tolkien vytvoril. Aj ked Peter Jackson vynechal a zmenil niektore veci z Pana Prstenov, dokazal zachytit ducha a motivy, ktore Tolkien vytvoril. Toto tak akurat rozvratilo vsetko, co Tolkien napisal a naplulo na jeho odkaz. je to dost smutne. Kebyze to je uplne nove fantasy, tak nemam absolutne nic proti tomu, ale kedze si Amazon dovolil pouzit Tolkienove meno, tak je to proste neodpustitelne. Ak tu niekto hovori, ze chudaci producenti a ze ludia nedocenuju ich umelecke dielo, tak co ma povedat taky nebohy Tolkien a bezprecedentne majsterdielo, ktore vytvoril... Ach Tolkien, dobre, ze si sa nedozil tychto temnych casov :(

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda) odpad!

Toto proste nie je Tolkien, cize 0 bodov. Ak by to bolo nejake nove fantasy, co nema nic spolocne s Tolkienom a svetom, ktory vytvoril, tak dam 5.5/10 (vizualy a Durin). To, ze to vyzualne je OK z toho este nerobi nieco svetoborne. Amazon tak akurat naplul na Tolkienov odkaz a nadherne dielo, ktore pre ludstvo vytvoril. Pozrite si radsej extended edition Pana Prstenov a precitajte si Silmarillion.

Santa a.s. (2021) (seriál) odpad!

Serial od ludi, ktori nenavida vianoce a zapadnu kulturu, pre ludi, ktori nenavidia vianoce a zapadnu kulturu. Absolutny hnus. Ludia co toto natocili by sa mali hanbit. Nikdy nepochopim ako Seth Rogen a Sarah Silverman mozu mat stale robotu v Hollywoode. Hollywood tymto ukazal, aky chory v skutocnosti je a svoju perverznu propagandu napcha do absolutne vsetkeho. Totalny odpad, fuj

Thunder Force (2021) odpad!

Najlepsia vec na tomto kusku bolo to, ked to konecne skoncilo

Kočky (2019) odpad!

Oh moj boze. Ak ste masochista a chcete mat nocne mory, tak toto je pre vas. Producenti museli byt na velmi tazkych drogach. Absolutny odpad. Na skale od 0 po 5 je toto minus desat. Battlefield Earth je Schindlerov zoznam v porovnani s touto mostrozitov. Paneboze...

Oasis: Supersonic (2016)

Posledna skutocna rocknrollova kapela. Ako povedal Kirk Hammett z Metallica: "Nejde o to, ci Oasis boli alebo neboli  najvacia kapela na svete, ide o to, ze oni si to naozaj mysleli a mali ten postoj. A ako rocknrollovi fanusik to na nich musite ocenit." Oasis gonna live forever. Ale suhlasim, ze Oasis bez Boneheada nieco zo svojho mojo stratila.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Zaciatok filmu som bol taky, ze co ja viem, neviem co si mam o tom mysliet. Ale potom strih a nevedel som sa odtrhnut od obrazovky. Mel Gibson spravil dobry reziserky comeback

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000) odpad!

Dovolim si tvrdit, ze aj podvodnik L. Ron asi rotoval v hrobe, ked tento "film" uzrel svetlo sveta. Musim vsak uznat, ze som sa parkrat zasmial. Inak je to totalny odpad a to bez ohladu, ze to vzniklo ako scientologicky propagandisticky pashion-projectovy bullshit Travoltu. Kebyze sa da dat minusove hodnotenie tak toto je -5. Niektore dialogy a sceny vsak boli pure comedy gold :D