Jurský park (1993)

Dinosauři mě nikdy nebavili, ale tenhle film za mlada žral každej. Dnes už se točí remaky, protože digitální bordel je na jiným levelu, takže bych se divil, kdybych si jej i kvůli protivnému castingu ještě někdy pustil. Nostalgických 75%.

Vřískot (1996)

Zřejmě úplně nejlepší devadesátkovej slasher. Premisou je přehršel postav a mlžení až do samého závěru. 90%

Temná legenda (1998)

Nadhodnocuju o jednu za malinkou srdcovku z mládí, kterou jsem díky chabýmu výběru hororů na VHS viděl hned několikrát. O průměrnosti svědčí to, že jsem si podle názvu na film vůbec nevzpomněl, no hned po první scéně na benzince se mi rozsvítilo. Dnes už žádná sláva, v devadesátýmosmým nadprůměr. 70%

Midnight Movie (2008)

Neskutečně mě sral mord inštrument jinak výbornýho vrahouna, což je u slasheru dost zásadní. Bohužel za mě jen průměr, ale kdo neviděl, zkuste. 65%

Nelítostný souboj (1975)

Na můj vkus příliš strohé dialogy a suchopárná pointa. Ventura tradiční, ale tohle řadím ke slabším=průměrným kouskům. 65%

Super (2010)

Neprávem na periferii díky Kick-Ass. Mrzí mě jedině to, že Liv Tyler nedostala větší prostor, jinak fajn krvaká komedie s tématikou komiksáků. 75%

Méďa 2 (2015)

Ve dvojce se dočkáváme míň rom, víc com. Bavil jsem se o poznání líp. 70%

Hladová srdce (2014)

Rovnání veganství s laktační psychózou se veganům nebude líbit.... 75%

Autopsy (2008)

Dr. Satan by měl kurevskou radost! Slasher jak má byt! 80%

Stav milosti (1990)

Poměrně útlá a skromná gagnsterka, která nevsází na kmotrovský přehršel postav a spletitý děj, což by se z dané stopáže dalo jednoduše usuzovat. Ono se v podstatě jedná o takové potulování semo tamo, které ale s daným bodycountem a áčkovým obsazením nenudí. Hercům tradičně kraluje bezsebný Oldman. Fanouškovi gangsterek by určitě tento kousek utéct neměl, ale je to jen jeden z mnoha, takže jelikož ničím nevyniká, doporučit jako tutovku se jej neodvážím. Slabší čtverec. 73%