Barbie (2023)

jsem unavenej😬

The Gray Man (2022)

Tyhle prvoplánový snímky já nehodlám ani nijak obsáhle komentovat. Horší průměr, klasička netflixovská zívačka. Ani vizuálně to není žádnej chlebík. 1 hvězdička - za absolutně odfláknutou práci a dolary místo zorniček. PEACE

Obi-Wan Kenobi - Část V (2022) (epizoda)

vono bude asi nejlepší, když budem všichni předstírat, že to nikdy nevzniklo :/

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Neeee zas rodinný záběry z dovolený v chorvatsku. Tak já tomu dal šanci. Řekl bych, že jsem se docela i těšil na mýho oblíbenýho Survivora. Tady se Nova dala znovu do pozice EA, kdy zmrví na co sáhne a já ztrácim naději. Druhej díl - vozíčková hra s bálonkama a kuželkama na 5 vítězných bodů. Obsáh: minimálně minutová téměř černobílá rekapitulace na konci každého kola a s následným zhodnocením každého kola každým soutěžícím. Nulové napětí, nezajímavý soutěžící a celkově jsem nevěřil vlastním očím a vlastně jsem se smál od ucha k uchu. Tipnu si ta soutěž o ten šnorchl trvala tak 40 minut? To je vostrý čumět na tohle vod zvonění do zvonění. Fakt bych si radši zvopáknul hodinu matiky na střední. Pro mě to byla věčnost a neskutečnej bizár. Haha nejvíc mě rozsekal jakýsi pokus o nahození napětí. Na konci kdy utrpení v podobě vozíčkové soutěže skončilo, chtěl Ondra (moderátor) sdělit soutěžícím velkej twist, ale hahahaha pan střihač rozdělil jeho větu po slovech a do mezer vložil rádoby napínavou hudbu, celý sdělení trvalo dalších 5 zbytečných minut a já v půlce zapomněl jak věta vůbec začala. Je to fakt bída, zkraťte ty díly minimálně o polovinu, vynechte zbytečný rozhovory a názory soutěžících na vše, neoverdramatizujte sami o sobě nedramatický situace, působí to fakt směšně. Vona by to mohla bejt ve finále fajn podívaná, kdyby se to celý vosekalo o ty zbytečný věci okolo, vážně to není poutavý. No doufám, že jste to takhle zvláštně a vtipně natahovali kvůli tý nemilý situaci s covidem a do budoucna to bude lepší. Jestli ne, tak bych fakt zvažoval poskytnout štábu víc vody, protože si nedokážu představit, že to dopadlo takhle pod rukama někoho, kdo neměl úpal.