King Kong vs. Godzilla (1962)

Nechápu, že to v žánru nemá komedii :D Samotný film si už moc nepamatuji, ale na 10ti minutové videjko na YouTube si najdu čas do dnes. Nevím zda by se souboj dal nazvat epickým, ale nudit se u něj rozhodně nebudete.

Godzilla vs. Kong (2021)

Nic nečekaného, epický vizuál, dobré fajty, lidé nudní, logika takřka žádná. Myslím, že v budoucnu si budu přehrávat již jen části s Kongem a Godzillou. Jak jsem řekl, nic mě nepřekvapilo, ale ani úplně nezhnusilo, fajn popcorn. Každopádně jednou bych chtěl vidět film o dvou epických monstrech bez humanoidní výplně. Jo a nechápu, jak mohl Kong přežít tak dlouho bez svého klacku :)...

Princezna zakletá v čase (2020)

Vzhledem k obecnému hodnocení skoro 80% jsem měl velké očekávání. Nakonec jsem dostal celkem trapných 115 minut, které opravdu nezachrání fajn vizuál a jedna kapku epická scéna. Fantasy pohádka plná mnou nepochopených scén a dialogů, která si dle mého hraje na něco, čím není. Se zklamáním tomuto LIDL Edge of Tomorrow dávám 50%.

Jeho temné esence (2019) (seriál)

ke knize jsem se zatím nedostal, takže jsem rád, že po průměrném filmu bez pokračování tento zajímaví svět dostává lepší adaptaci.  Zatím to vypadá dobře.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

+ charaktery, herci, epizodní příběhy, humor, super znělka                                                                                                       - návaznost epizod - celkový příběh, odchody postav, sem tam logika                                                                Abych to rozvedlo, tak jsem si oblíbil většinu postav, celkem paradoxně, protože z nich do poslední série přežil leda automat na tyčinky a i ten jen tak tak. Samotné odcházení mi ani moc nevadí (né vždy se prostě povede, že herci vydrží, až do konce), ale myslím, že když odchází hlavní postava, měla by dostat nějaký prostor, zajímavý důvod zmizet, osobně preferuji epickou smrt :D. To se bohužel zde většinou nepovede. K tomu se váže i celkový příběh, který mi přijde nic moc. Občas nedává moc smysl, ztrácí se a díky změnám hlavních postav nemá moc prostor fungovat. Mě by možná více vyhovovalo, kdyby se příběh na začátku epizody prostě vždy restartoval. Jinak je to dost fajn, super humor, zajímavé epizodní zápletky, nápadité schopnosti, epické scény, celkový příběh taky není úplně hrozný a musím ještě jednou zmínit skvěle zahrané postavy, které sice mizí, ale přichází stále další. Kvalita dle mého klesá, doporučuji hlavně 1. sérii, 2. je o trochu horší a poslední tři bych nechal na 70% a méně.

Aquaman (2018)

Aquaman už není trubka!!!

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

SVĚTLO TMY V NICOTĚ.. prosím vemte to a stavte na tom, už mám po krk průměrných filmů, ze kterých ty lepší zoufalí fanoušci označují za záchranné body a návrat DC do starých dobrých kolejích, načež nadchází další a další zklamání. Tohle je můj první bod. 4 hodiny a není to samá zbytečná scéna, všechny charaktery level up, odstraněna většina chyb, taky se mi dost líbí rozdělení na kapitoly. Vadí mi stále superman, který je klasicky absurdně silný, pořád zmlátí celý svůj tým i záporáka jak plyšáky, už je to trochu lépe vzato, ale stále by to šlo zkrotit. Muflon vypadá o dost líp a má trochu charakter, nýbrž stejně je jako zlej ošklivej kluk co šťouchá do krokodýla a nakonec skončí bez hlavy. Celkově je to lepší než jsem čekal, strašná spousta scén co to celé mění. Sic to rozhodně není dokonalé, myslím, že na tomhle by se dalo stavět. Mega moc bych chtěl vidět Supermana na špatné straně, zdevastovanou zemi a beznadějný boj přeživších. To by dle mého byla ta DC cesta pro pět hvězd. 75%                                                                                                                            To na čem jsem byl kdysi v kině, již nemá důvod existovat. Už ani nevím, za co jsem tomu dal 3 *, ale po dnešku snižuji na 2, protože to ztratilo value.

WandaVision (2021) (seriál)

Nějak mi to ne a ne sednout. Řekl bych , že chyba bude na mé straně. Zkrátka Wandu ani Visiona moc nemusím a celkově to prostě není zrovna můj šálek kafe.

Black Panther (2018)

Jako prcek, kdež jsem ještě koukal na kreslený hrdiny, jsem měl Black Pantera strašně rád. Dnes už na něm tak neujíždím a hlavně totálně nechápu Wakandu. Banda domorodců co přes všechen pokrok zapomněla přestat být domorodci, nebo co? Nevím. Ani film nebyl nic extra, spíš slabší Marvel. Na druhou stranu nechápu, že má míň procent, než Kapitánka dokonalá a Thor 2, zvaný nudný, takže mám skoro chuť ho nadhodnotit.