Pokoj (2003) odpad!

D: nejhorší a zároveň nejlepší :D

Hvězdné války podle Turka (1982) odpad!

Vrchol turecké kulrúúry. Bravurní, bohužel mi všechna % vzala písečná bouře :(.

Kung Fury (2015)

Nejvíc epických 31 minut v mém životě a zároveň nejlepší video na YouTube. DOSLOVA 100%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Jediné co těmto nerdům chybí je fleška s celou THE BIG BANG THEORY ve zlaté maketě na zdi.

Klaus (2019)

2019 jsem se poprvé s pochybnostmi kouknul na tento Netflix animák a 2020 na Vánoce se z něj stává něco, co si budu každý rok v tento čas opakovat. Nejkrásnější vánoční snímek co jsem kdy viděl. <3

Zakleté pírko (2019)

Jedna z nejhorších českých pohádek co jsem kdy viděl, ale abych byl fér, tak scéna kde týpek odráží mečem ohnivou kouli, je naprosto dokonalá. :)

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Můj nejoblíbenější seriál. Proč? Mohl bych psát o skvělých postavách, světu, a tak, ale proč? Když jednoznačně nejvíc na tomto seriálu je humor! Nejlepší humor co znám a seriál je opravdu plný originální zábavy, která neztrácí tempo ani v posledních dílech. Doporučuji každému kdo se rád směje a i těm co ne. <3

Raubíř Ralf a internet (2018)

Je mi líto, že dávám jen 3*, ztvárnění internetu bylo nápaditě, zábavné a přesné. Kdyby se z filmu odebralo řešení vztahu mezi hlavními postavami, bylo by to o dost lepší. Film by byl kratší o 20 nudných minut a obyčejná zápletka by pak víc zapadla. Myslím, že fajn pokračování s dobrým nápadem. Více se zaměřit na to skvělé ztvárnění internetu, míň na ty vztahy a dal bych s radostí víc :(. Za shlédnutí to stojí, ale nejdříve bych doporučil první o něco lepší film.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Dnes ráno se mi křeček vykálil na ruku, nuže pohled na křečkův výtvor byl vskutku zajímavější než, no něco čím tohle nic mělo být.