Síla psa (2021)

Doufal jsem v jednoduchý citový příběh, okolo Oscarově zahrané postavy, ale ten by asi nedostal 12 nominací za bravurně překombinované dějové linky a lavinu problematických témat. Zato bych si ho asi užil až do konce.

Menu (2022)

Jeden z nejzajímavějších filmů roku 2022 a zároveň ne? I recommend this, but… SPOILER Přijde mi, že film otevírá víc dveří, než je schopen zavřít. 108 minut jsem hledal něco víc. Nakonec jsem dostal uzavření jedné postavy a část jedné myšlenky. Jinak jsem viděl film, dá se říct, bez konce? Se stále jedním stejným motivem, který je zajímavý, ale stejně jako Král Theden, stojí sám. Ale damm ten potenciál...

Zaklínač (2019) (seriál)

Stejně je fun, jak lidi mate to skákání v čase. Zrovna v tom seriál knihy rozhodně nezradil. :DD

Super-Blb (2022)

Další fajn francouzská komedie s Filipem a fůrou odkazů. Jen humor je stále místy zbytečně přehnaný.

Jack a obři (2013)

Asi celkem zajímavej nápad s naprosto příšerným provedením, aneb jak Obi-Wan, Winston a Beast fazole honili.

Bullet Train (2022)

Chytrý scénář, úžasná akce a humor, miluju ty barvy! Takový Tarantino feel měl naposledy Parazit a jen Brad Pitt dokáže vypadat cool v UwU kloboučku. Pár věcí zde může některým vadit, ale já nemám co kritizovat. <5

Airplane Mode (2018) odpad!

Jen aby jediný komentář nebylo generické odsouzení, tak je to špatné, ale ne protože to vymyslel influencer, ale protože ten influencer je Logan Paul. :))