The F Word (2013)

Dowse už má zářez v podobě skvělého retra Take Me Home Tonight, ale tohle je ještě o chlup lepší. Takových pohodových romanťáren si člověk prostě musí vážit, protože jich ročně moc nedostane.

Beatles (2008)

Tohle vlastně ani nebyl dokument. Jen sestřih starých rozhovorů s Brouky, vesměs z tiskovek. Navíc to díky tomu dabingu ztrácelo punc něčeho exkluzivního.

Rande na dvě noci (2014)

Asi první film s Tellerem, který mi fakt nesednul. Tahleta klišé jsou skoro v každém filmu (hlavní hrdinové jsou strašně sofistikovaní, mají na všechno pohotovou a vtipnou odpověď a navíc vlastní nějakého debilního kamaráda), ale tady to prostě nefunguje. Navíc ten závěr...really?

Sesterská láska (1994)

Mizerné psychodrámo o čtyřech ženských v jednom baráku, z nichž minimálně jedné solidně hrabe. Ty lesbické scény, které mě nalákaly, jsou navíc hodně decentní, takže až na drsnější závěr není vlastně moc o co stát.

Mroží muž (2014)

Šokovat se Smithovi sice nepodařilo (Human Centipide), ale stejně jako Red State, nemůžu Tuska tak úplně odsřelit. Ta atmosféra první poloviny je perfektní, vtipy taky fungují a všemu vládne démonický Parks, se kterým by asi málokdo šel po tomhle filmu na šálek čaje. Jinak Depp je tady sice pár minut, ale nas.at tím svým pitvořením dokázal dost.

Vojačky (2014)

Pohled na povinnou dívčí vojenskou službu v Izraeli, kde holky řeší, jak to přežít, s kým si vrznout.. Prostě klasická šablona, která se mohla klidně odehrávat na táboře nebo v dívčí škole kdekoli jinde na světě.

Země ledních medvědů (2007)

Dětský dobrodružný film z mrazivého Islandu, který ale pořádně zaujme jen tou krajinou. Kdyby se tam nemotala ta duchařina, bylo by to lepší.

Alvin a Chipmunkové (2007)

Nakonec to nebylo takové peklo, jak jsem se bál. Dokonce se odvážím říct, že než se začlo neustále písničkovat (tzn veverky dělaly jenom čurbes) bylo to fakt dobré.

Hudební masakry (2013) (pořad)

Některé existence jsou fakt zábavné a krátká stopáž pořadu taky jen prospívá, ALE díly se hodně opakujou (že by nebylo odkud brát?) a Jarda Konáš málokdy nabídne řešení. Jen pustí sračkoidní videoklip se slovy posuďte sami...Navíc ta psaná verze pořadu slušela prostě víc.

Agent v sukni (2000)

Není to zrovna top zástupce z žánru převlíkacích komedií, ale proč ne. Lawrence je sice chvilkama už nesnesitelný, ale celkem to vyvažuje sličná Nia. Škoda, že nebyl víc využitý Howard, kterému ten záporák dost sednul.