Babovřesky (2013)

Když si člověk pouští Trošku, je to vždycky na vlastní nebezpečí. Babovresky jsem ale čekal i přes tu jednu hvězdu ještě horší. Stačilo zkrátit o půl hodky a přihodil bych ještě jednu.

Peklo s princeznou (2009)

Mádlovo civilní neherectví mi tady moc nesedělo, kult kolem Voříškové taky moc nechápu a mečící Nárožný dokáže znepříjemnit jakýkoliv film. Takže i když to na papíře vypadalo zajímavě, žádná velká zábava se rozhodně nekoná.

Fotři jsou lotři (2010)

Kupodivu jsem se bavil o dost víc než u dvojky. Naštěstí tu prcci nehrají hlavní roli (což podle názvu hrozilo) a Hoffmanna a Straisandky je tu taky pomálu.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Fakt jsem to nedával. Nejslabší díl série, který boužel vůbec nezachránil ani Hofman a už vůbec ne Straisandka.

Fotr je lotr (2000)

Svého času jsem to dost nesnášel, ale teď už s tímhle Gaylordem nemám problém. Akorát mě mrzí to skoro nulové využití DeNira jako ex agenta CIA. Z toho šlo totiž vytřískat mnohem víc.

Byl jednou jeden polda (1995)

Nebudu si hrát na intouše, protože u tohohle se pokaždé dost dobře bavím. Potměšil a jeho hlášky jsou fakt brutální. "Tu flašku zacvakáš. Kdo to má furt platit." Škoda, že další dvě pokračování udělaly z Poldy podprůměrnou sérii.

Příběh žraloka (2004)

Do jisté míry celkem originální, ale kdysi se mi to líbilo přece jenom trochu víc. Ale ten originální dabing musí být luxusní.

Rafťáci (2006)

Ve Snowboarďácích ta honba za odpaněním ještě jakž takž fungovala, ale tohle už byla spíš taková křeč. Není to zas tak moc vtipné a erotiku tady zastupuje jen krátká jízda Voříškové na Kotkovi.

Drákuloviny (1995) odpad!

Tohle nebyla parodie ale tragédie. Nudná lacině vypadající slátanina, u které jsem se ani jednou nezasmál. Ne všechno s Nielsenem je prča.

Město 44 (2014)

Pořádně drsná story s hollywoodským lookem. A už hodně dlouho jsem u válečného filmu neměl takový pocit zmaru jako právě tady. Jasně, pořád by se dalo najít pár chybiček, jako ty všemi zmiňované zpomalovačky, ale jinak se Poláci fakt vytáhli. Btw na tricích pracovali i čeští borci.