Mapy ke hvězdám (2014)

David nám říká, že všichni v Hollywoodu jsou buď úchyláci nebo feťáci...anebo obojí. Ale říká to v pekelně nudné formě.

Šofér (2014)

Ať už veze Liottu, Hoffa nebo extravagantního miliardáře, tak Stretch ani na minutu nenudí. V tomhle žánru začíná být na Carnahana spoleh jako na málokoho.

Goldfinger (1964)

Třetí Bond už nese všechny klasické znaky slavného agenta. Silný záporák se svým zabijáckým poskokem jsou taky plus, ale to tehdejší rozvleklé tempo mi až tak moc nesedí.

Newyorská romance (2013)

Stejná parádička jako Once, jen tentokrát v trošku jiném balení. Carney je mistr v zachytávání kouzla okamžiku.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Kdysi jednoznačně na 5 hvězd, teď "jen" jeden z těch lepších sitcomů. Totálně vládne pako Phill. Viděno S1-S9.

Everly (2014)

Je to nelogické, nereálné, ale dobře se na to kosení a mučení dívá. Navíc takovým filmům fakt prospívá, že se tady krví a mrtvými těly nešetří. Mno a Salma se snad upsala ďáblu, to je šílené, jak skvěle pořád vypadá.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Tyhle srdceryvné romantiky, ve kterých hrdinové na něco umírají a plní si určitá přání, jdou prostě mimo mě. A to se za necitu rozhodně nepovažuju.

Černé moře (2014)

Rusko-britská posádka je jako sud dynamitu a je jen otázka, kdy na cestě za nacistickým pokladem vypukne ponorková nemoc. Dobrodružná jednohubka s přesným obsazením. Ale boužel nic víc.

Co jsme komu udělali? (2014)

Chvilkama fakt vtipné, místy zase nudné a trapné. Výsledkem je průměrná komedie, ze které se ale dělá víc, než čím ve skutečnosti je. Fakt, že tohle bouralo ve Francii kina, obstojí asi stejně, jako že Troška v tuzemsku boří rekordy s Kameňáky.

Dárce (2014) odpad!

Equilibrium pro...pro koho vlastně? Neskutečná blbost, navíc zrežírovaná naprosto sterilním způsobem. Jako bonus jeden z nejhorších dabingů za poslední roky. Jeffe, do čeho jsi to sakra vlezl?