V elektrizující mlze (2009)

Slabší detektivka, která nemá moc čím zaujmout, teda kromě wtf rozhovorů s mrtvým generálem.

Paddington (2014)

Asi něco takového čekali před pár lety rodičové, kteří táhli svá dítka do kin na Teda. Parádní rodinná komedie.

Nejhledanější muž (2014)

Na Hamburském písečku si hrají dvě bandy agentů, a když se objeví nová bábovička, tak ji chtějí všichni. Ten Corbijnův lehce ospalý styl podobným špionážkám sedět bude, ale tady se to prostě ještě všechno nesešlo.

Exmanželka za odměnu (2010)

Přitom to zpočátku nevypadalo vůbec zle. Ale zhruba od půlky to přestane být zábavné a začne být nekonečně zdlouhavé. Každopádně Butler je top sympaťák a Aniston fakt hot.

Sex Tape (2014)

Ne moc vtipná reklama na Apple. Scénka u Lowea v baráku je sice luxusní, ale těch 10 minut celý film nezachrání.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

V rámci žánru boužel zklamání. V kině bych možná u některých scén žasl, ale to nic nemění na tom, že se toho tady i přes tu stopáž prostě moc neděje. Nejslabší Ridley.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Fain nápad podat tenhle zajímavý příběh zrovna tímhle způsobem. Charismatickému Vladovi člověk prostě fandit musí, ale ta tuna béčkových digitálních s.aček dojem dost kazí.

Jackass: Děda Mizera .5 (2014)

Na to, že tady jsou hlavně nepoužité záběry z prvního dílu + kecy kolem od tvůrců, je to fakt zábavné. Popravdě místy asi i zábavnější a šílenější než jednička._Čtvrtá hvězda za Jonze. Jeho babka u stolu s Knoxvillem patří mezi nejšílenější scénky za poslední měsíce.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Moje chyba, že jsem od Netflixu čekal další pecku z ranku HoC. Tohle je spíš komediální (ikdyž i o tom bych dost pochyboval) soubor příběhů z věznice, ve které to místy vypadá jak na nějakém čupr dívčím kempu. Když se zatlačí na pilu (např první 2 díly druhé série) je to fakt dobré drama, jinak je to ale spíš trochu lepší telenovela s otřesnou představitelkou hlavní hrdinky a skvělými herečkami ve vedlejších rolích. Na 8.5/10 to ale fakt není. S01-3/5, S02-3/5

Divoké historky (2014)

Šest šílených minipříběhů, které mají společného hrdinu jménem "Nervy v kýblu". Fakt divoké historky, kvalitativně dost vyrovnané a hlavně skvěle napsané.