• Fantasy

Halloween (1978)

Halloween není tak špatnej film. Musím říct, že to bylo skvělý! Začátek filmu je takovej pomalej, nudnej (když nepočítám první scénu s Myersem, která je zajímavá a představuje nám tu postavu). Soundtrack skvělej, herci ujdou. Postava zvaná Loomis ději dodává tu správnou atmosféru. Jak jsem říkal začátek filmu je nudnej a pomalej, ale finále filmu je 10× lepší jak ten začátek. Herec Tony Moran zahrál Myerse celkem solidně. Nevim co dál napsat protože pak jsou to spoilery. 9/10 je to opravdu kvalitní film s ještě lepším soundtrackem!

Thár (2022)

Thár je nejnovější Bollywoodskej film, kterej je na Netflixu. Herci solidní. Soundtrack nic moc, hudby moc nezaznělo. Děj velmi kvalitní a zajímavej. Děj se točí kolem mučení a pomsty, takže takovej Thriller, ale solidní. Hlavní hrdina/záporák tohoto filmu se mstí čtyřem lidem, ale co jim udělá a jak to už neřeknu, budete se na to muset podívat sami. A finále je takový pomalý a přízemní, nic moc se tam nestane, ale asi je vám jasné jak náš hrdina/záporák skončí. 8/10 velmi zajímavej a kvalitní Bollywoodskej film.

Tlapková patrola (2013) (seriál) odpad!

Tak a je to tu! Trvalo to než jsem se k tomu dokopal. Takže za prvé, velice nesympatický postavy. Za druhé, velice nezajímavý děj. Za třetí tento seriál nedává smysl, protože hlavní postavy tam jsou psy který umějí mluvit a řídit. Co to proboha je? Který koště mohlo vymyslet seriál jako je Tlapková Patrola? Charles E. Bastien. Co jseš sakra zač, když vymyslíš něco jako je Tlapková patrola? Na tento skvostný počin mě stačil jediný díl a musím říct nic horšího jsem snad v životě neviděl. Díky tomuto seriálu jsem ztratil chuť na animovaný seriály, když nepočítám Clone Wars a Rebels. A překvapuje mě, že to má ještě 2 filmy a 3 má vyjít. No to nepochopíte. 1/10 tu jedničku dávám za to, že to je seriál, jinak je to čistej odpad!

Indián (2022)

Inu tento českej film není tak špatnej. Děj zajímavej a originální. Herci solidní. Hudba celkem ušla. Do kina jsem šel s tím, že od toho nic nečekám a z finálního snímku jsem celkem překvapen. V sále nás bylo 5 z velmi jasného důvodu o český filmy není zájem. Já tento názor sdílím, ale tenhle počin plný zrad a šílenýho Karla Rodena je celkem solidní. 8/10 Inu jsem z tohohle filmu celkem solidně překvapen. (Olympia - 28.9.2022)

Jan Žižka (2022)

Teď můžu s hrdostí říct slavnou hlášku z filmu Hobit: Šmakova dračí poušť: ,,Všichni kdo o mě pochybovali, styďte se!" V Hobitovi to bylo v množným čísle, ale tak co no. Film Jan Žižka je můj 20 film letos v kině a díky brněnskýmu MHD jsem přišel o 2 minuty později a nesmělo chybět zpoždění 20 minut. Prostě tohle na kulatiny chcete, díky moc DPMB, velmi si cením toho zpoždění. Ale díky zpoždění jsem to stihl jen tak tak, pro vysvětlení jsem tam vešel když už se zavírali dveře od sálu. Jak já vždycky říkám žádný kino kam jdu se neobejde bez potíží, vždy když jsem šel do kina tak se stal nějakej problém, prostě osud co na to říct jinýho? A teď se konečně vrhnu na recenzi. Film utekl hrozně rychle, připadal mi hrozně krátkej, ale tak co no. Brutalita o které se tolik mluvilo, že je jí tam hodně, tak já říkám nebylo jí tam tolik a to jsem šel na verzi od 15. Takže tyhle články o brutalitě, jsou jenom kecy a nic víc. Děj celkem ušel. Soundtrack skvělej. Herci dobrý, ale hlavně vyčnívá Jan Budař, který hrál odbojáře a zahrál ho skvěle. A souboje no comment, jediný celkem solidní byl v polovině filmu, kde byl kousek té brutality. A konec musím říct že byl skvělej a měl takový grády, že změnil můj pohled na ten film. A vztah mezi dvěmi hlavními postavami čili Žižky a Karolíny je celkem uvěřitelná a na konci pár lidí ze sálu brečelo právě kvůli konci. Můj finální názor na 20 film který jsem viděl v kině je 8/10, dal bych 7 ale konec stál za to. (Olympia - 17.9.2022)

Pig (2021)

Pig je nejnovější film Nicolase Cage a musím říct, že to je o hodně lepší než film Samaritán. Děj je velmi zajímavej, ukazuje že ti snoby nahoře dokážou pěkně zničit život těm dole. A to se stalo právě v tomhle filmu. Nicolas Cage si tuhle roli velmi užívá, je to na něm vidět. Moc se tam nemluví, ale díky tomu to přidává velmi zajímavou atmosféru. Jsou tam půlhodinový mezery kde nepadne ani jedno slovo, což je velmi originální. Všechny postavy jsou svým způsobem zajímavý. No a konec je velmi dojemnej. A co mě mrzí? Moje neúčast v kině! 8/10 velmi zajímavej film

Samaritán (2022)

Abych se přiznal, tak jsem se na tento film hrozně těšil, navíc měl tento film běžet v českých kinech od 1. září, a to že se tak nestane mě celkem zamrzelo, protože je to prostě Sylvester Stallone, kterej na plátna kin rozhodně patří. Nakonec měl film premiéru 2. září na Amazon Prime Video, tak jsem se na to musel podívat i když to v těch českých a jiných vůbec nedávali. A bohužel musím říct, že to je průměrnej film. Děj utíká hrozivě pomalu, hlavní postava je velmi nesympatická. Stallone takovej divnej, do jeho postavy se nevžijete. Záporák taky nic moc a zvrat je příšernej, že jsem si chytal hlavu. Soundtrack žádnej není, je jen ticho a to je prostě příšerný. Tohle je jeden z mnoha filmů co už nepotřebuju vidět. 6/10 Jsem z tohoto filmu zklamanej!

Brahmastra: část 1 - Shiva (2022)

Takže teď řeknu to co jsem si myslel že neřeknu: Brahmastra je dobrej film se sakra skvělýma songama. Souboje takový směšný s ne moc dobrým CGI (speciální efekty), ale pár dobrých soubojů se tam najde. Vztah mezi hlavní dvojicí je takovej ne moc uvěřitelnej. Některý postavy jsou sympatický, některý samozřejmě že ne. A je tam taky jedna scéna, která jasně naznačila, že je konec, ale byl to jenom planej poplach, takže to mělo další půl hodinu s dalšíma takovýma scénama, který jasně říkaj, že jsou poslední, ale nejsou. Tohle je jedno ze dvou negativ filmu, ale film má víc pozitiv než negativ. A konec je samozřejmě kulervoucí a takovej doják, že rozbrečel dvě borky co seděli vedle mě. Je to dobrej film co stojí za vaše zhlédnutí i když tento film budou dávat jenom 3 dny v kinech, což není moc dobrý. Tento film je první díl z trilogie a má velmi otevřenej konec a proto se těším na rok 2024 na 2 díl na který 100% půjdu. 9/10 stojí to za vaše zhlédnutí, ten film má svoje mouchy, ale zas má skvělý songy. (Olympia - 9.9.2022)

Mozaika lží (2022) (seriál)

Tento seriál nebyl moc dobrej, to říkám hned na začátek. První a poslední díl celýho seriálu byl asi nejlepší pak maximálně konec 5 a 6 dílu. Konec ukazuje že by mohla být 2. série, na kterou jak vím se nepodívám, protože ani ta první nebyla nějakej zázrak. A scény z minulosti taky hrůza a do toho se to vůbec nehodí. Představte si že se normálně koukáte na to co se tam v tu dobu děje a do toho vám tam skočí střípek minulosti. No tak nenasralo by vás to? Mě teda jo. Hudba ušla. Děj no comment. Nějaký postavy ujdou, ale moc jich není. Rozhodně nejhorší postava je máti hlavní postavy. A to je asi tak vše. Jak vím tento Netflix seriál není dobře přijatej, jak od diváků tak od kritiků a dává to smysl. Snad nikdy nevznikne 2. série tohoto seriálu! 🙏 5/10 moc nedoporučuju!

Nene (2022)

Ty vole něco takovýho se jen tak nevidí. Celým filmem je cítit velmi kulervoucí atmosféra, která se jen tak nevidí. Finále filmu je sice hodně ujetý, ale ty vole neskutečnej zážitek kterej se každej den nevidí. Děj neuvěřitelnej, herci skvělý, hudba ušla, ale tohle bylo kurva skvělý, hlavně ta atmosféra. Doporučuju úplně všem, nezáleží na tom zda máte rádi horory nebo ne. Pokud chcete být obohaceni o velmi kvalitní film s trochu ujetým koncem a kulervoucí atmosférou, tak se podívejte právě na tento film. 10/10 neskutečnej zážitek, který jen tak nezažijete! (Olympia - 18.8.2022)