• Fantasy

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

Ach jo, jak je tohle možný? Nemám slov ty vole, tohle už je na mě moc. Větší sračku už Marvel snad vymyslet nemohl. Kéž bych se mýlil, ale ne mi dostaneme další totální sračku, kterých letos už bylo dost. Já na to už fakt nemám ty vole. Řeknu to prostě a jednoduše: S Marvelem to jde do prdele! Ještě jeden takovej seriál a s Marvelem definitivně končím! 4. stěna, hrůza. Finále, příšernost sama. Děj, hrůza. Postavy až na pár výjimek hrůza. Ty výjimky jsou Wong, Hulk a Emil Blonsky, jinak velký špatný i postavu Daredevila tady srovnali se zemí. Hudba, hrůza. Některé podtitulkové scény, hrůza. Smysl seriálu, žádný. Finále seriálu je jedno z nejhorších co jsem kdy viděl. Podívejte se na to jen na vlastní nebezpečí. 5/10 hrůza, ale pořád lepší jak Wandavision!

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002)

Tak toto byla sračka! Hrůza to byla! Nechápu, já prostě nechápu jak tak odporný ničení značky jako je Halloween může být schváleno. Film Halloween: Zmrtvýchvstání je toho jasným důkazem. Tento film nikdy neměl spatřit světlo světa, protože větší sračka snad není, aspoň ne mezi horory. Herci velice nesympatičtí. Děj, hrůza až to bolí. Kamera hrozná, horší kameru jsem nezažil. Soundtrack taky příšernej, klasická znělka se objeví až na konci. A finále filmu je úplně příšerný, jedině poslední scéna filmu za něco stojí jinak je to hovno. V filmu je borka s motorovkou a ani trefit se neumí. Ty vole z tohohle filmu je mi tak na prd jak hovno jako je Osmý Halloween mohl vůbec vzniknout. 2/10 neuvěřitelná sračka, horší jak 3. díl!

Halloween: H20 (1998)

Co to sakra bylo? Velice nezajímavý děj. Maska Michaela Myerse je příšerná, v předchozích dílech alespoň za něco stála, v tomto filmu to však neplatí. Střih příšernej. Soundtrack také, během filmu nic moc dobrýho nezazní, jenom na konci zazní klasická Halloweenská znělka. Herci hrůza, ani jedna postava mi nepřišla sympatická. Loomis zde chybí a to dost, nechť je země lehká Donaldu Pleasencovy. A finále stojí za prd, nejlepší scéna z filmu je však na konci filmu, je celkem dojemná a to je skvělý, alespoň něco na tomto hrozným filmu je dobrý. 5/10 Hrůza je to!

Halloween: Prokletí Michaela Myerse (1995)

Tento film je opravdu solidní! Celým filmem je cítit nuda, to však neplatí pro finále filmu, který mě dostalo. V tomto filmu je dokonce Paul Rudd. Děj ušel. Soundtrack opět solidní. Zápletka s malým dítětem takový nezajímavý a to co se stalo na konci filmu mě opět dokázalo tomuto filmu přidat na bodech. Herci ušli, Loomis je zde lepší jak v 5. díle. Během natáčení zemřel Donald Pleasence, který ztvárnil postavu Loomise (nejlepší jakou jsem v hororech viděl), nechť je mu země lehká. I film je Donaldovi věnován. Tento film je rozhodně lepší jak Pětka. 8/10 celkem solidní překvapení s Paulem Ruddem.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Musím říct, že tohle jsem nečekal. Začátek takovej ne moc zajímavej, ale jak film běžel, bylo to lepší a lepší a finále byla nejlepší část celýho filmu. Týna tady moc nebyla, což je škoda, protože v předchozích 2 dílech to byla jedna z hlavních postav. Mads Mikkelsen je dobrej v roli Grindelwalda, ale bez Deppa to není ono. A taky je vyřešen Credence. Nechápu proč se to těm lidem nelíbilo, za mě je to rozhodně lepší než 2 díl. Za mě 9/10 Určitě je to lepší jak Doctor Strange 2! (Olympia - 11.5.2022)

Halloween 5 (1989)

Inu tento Halloween už je o něco horší než 1. a 4. díl. Děj pomalej. Herci hrozní, hodně postav mě tam dost sralo. Hlavně hlavní dětská postava. A Loomis mě zde v tomhle filmu pěkně sral. Co udělali s Loomisem mě nedává smysl. Pěkně tu postavu zprasili. No prostě postavy jsou v tomhle filmu velký špatný. Michael Myers je zde pořád stejnej, jenom si zde něčím projde ve druhé polovině filmu. Soundtrack zase super, skvěle se do těch scén hodí, jenom je problém, že tam jsou ty zprasený postavy. 6/10 Postavy velký špatný!

Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (1988)

Oh Shit, tohle bylo boží! Nemám slov. 1000× lepší než 3. díl, kterej byl špatnej vtip. Musím říct že 4 díl překonal i ten první, kterej jsem do teď považoval za nejlepší. Michael Myers se vrátil, jak nečekané, ale bylo to zase skvělý. Soundtrack opět skvělý a hodil se do děje. Finále s autem takový nezajímavý, ale poslední scéna filmu mě vyrazila dech a to doslova. Asi jsem divnej, ale nečekal jsem to a Loomis tu scénu 1000× zlepšil. 10/10 Lepší jak jednička, hlavně díky poslední scéně filmu.

Halloween III (1982)

Co to sakra bylo? Třetí Halloween bez Michaela Myerse není Halloween, to je jasný. Třetí Halloween je jen špatný vtip s příšerným soundtrackem, příšernýma hercama, ale má to jednu dobrou hlášku a to tu úplně na konci: ,, Vypněte to, VYPNĚTEEEEEE TOOOOOO!!!" Finále filmu je úplně otřesný, a celej film je tak neuvěřitelně nudnej a nezajímavej, že jsem si říkal jestli koukám na horor nebo na něco od Asylumu. 3/10 Špatný vtip s ještě horším soundtrackem!

Halloween II (1981)

Inu druhý halloween z roku 1981 je už o něco horší jak první díl. Hroznej děj, hrozně pomalej, nudnej. Soundtrack taky o hodně horší než v prvním díle. Loomis tady je taky takovej nezajímavej. Atmosféra žádná a finále takový nic moc, tento film je jednoduše nahraditelnej. A Michael Myers tady tak zajímavej už není. 6,5/10 žádnej solidní soundtrack, žádnej solidní film.

Prasátko Peppa (2004) (seriál) odpad!

Tak a je to tu, recenze kterou jsem moc dělat nechtěl! Teď řeknu svůj názor. Za prvé nesympatický postavy, za druhé hrůzostrašná hudba, za třetí hrůzostrašnej děj a za čtvrté i Tlapková patrola je lepší. Hrůza a nikdy víc, tento seriál by neměl nikdo vidět, leda na vlastní nebezpečí. 0/10 nikdy víc, absolutně nejhorší seriál, kterej spatřil světlo světa!