Nadace - Tam, kde je hvězd jen poskrovnu (2023) (epizoda)

1. série se mi líbila. O to větší je moje zklamání. Žádná akce, žádný děj, jen plkání o ničem. S předlohou to nemá prakticky nic společného - to 1. taky neměla, ale alespoň se něco dělo. Je to jen přehlídka přehnané korektnosti, aby generace sněhových vloček náhodou neměla deprese z toho, že se za celou dobu neobjevila žádná duhová postava.

My sami nejsme místní (2017) (TV film) odpad!

Další z řady úžasných ruských dokumentů. Všichni jsme bioroboti. Hmm. A doktor filozofie z dokumentu Jurij Archangelskij bude podle mne mimozemšťan. Téměř vůbec nemrká a nemá žádnou mimiku.

Zahradní proměny (2016) (pořad)

Já vám nevím. Ráda bych to pochválila, ale je to všechno šité horkou jehlou. Do písčité nebo jílovité půdy udělají patou důlek a zasadí vzrostlé, kvetoucí a někdy i plodící rostliny. Na koleni dělaný zahradní nábytek. A všude používají písek, drobné kamínky, nebo oboje. Velice nepraktické. Už vidím jak to potom roznáší po celém baráku.  Pokud se o to zadavatel neumí starat, tak to do další sezóny nevydrží. I tak mě to baví. Jako inspirace dobrý.

Případy mimořádné Marty - Východní vítr (2022) (epizoda)

Viděla jsem upoutávku a věděla, že na tohle se určitě dívat nebudu. Jenže pak si to má drahá polovička pustila a já byla 50 minut v jakémsi změněném stavu vědomí. Z vohozů a hereckého výkonu Dykový budu mít noční můry.

Rituál (2006)

Měla jsem dát na hodnocení a recenze. Dobře mi tak.

Ghosted (2023)

Že je to parodie a ne akční film mi došlo ve chvíli, kdy podruhé zaznělo “měli byste si někam zalézt”. Je to blbina, ale jako oddychovka pro nenáročné a prázdné hlavy to ujde.

Mateřská posedlost (2018) odpad!

Pět hvězd pro mě, že jsem to dokoukala. Čistokrevný odpad a ztráta času.