Tři mušketýři (1973)

Jedna hvězda je až moc. Nepřetržitý sled rádoby vtipných gagů. Nezábavné.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Tuhle blbost bych hororem nenazvala, i tak nedám odpad. Líbila se mi animovaná vzpomínka die Oma. Ten kdo dělal masky se mohl poradit s Rakušáky jak má vypadat správný Alpský Krampusák, ze kterého si i dospělý krupne do kalhot.

Spáči (1996)

Je ostudné, že jsem tento film ještě neviděla. Budu špatně usínat, ale stálo to za to. Dobře strávených 147 minut mého života.

Metráček (1971)

Knížku jsem četla pořád dokola a v dospělosti se jí s těžkým srdcem zbavovala. Moje Jitka a Honza byli jiní, ale i tak dávám plný počet.

Jezdci Apokalypsy (2009)

Já myslím, že film je podhodnocený. Dennis Quaid je v roli do práce zažraného policajta, vdovce, který o sebe moc nedbá a táty, který kašle na svoje děti, hodně dobrý.

Pepa (2018) odpad!

Sympatizuji s outsidery, kteří se postaví osudu, prostředí do kterého se narodili a rozdaným kartám. Film o nesympatickém celoživotním břídilovi mě opravdu neoslovil. Suchánek je jako herec strašný.

Manželovo tajemství (2018) (TV film) odpad!

Než toto veledílo to raději koukat hodinu a půl do zdi. Čistokrevný odpad.

Lovci lidí (2008)

Upřímně, některé z postav si ten bídný konec zasloužily. Některé scény nedotažené, nelogické a i zbytečné. Dvě odřené hvězdy za krásné hluboké lesy a za to, že tam toho blba nechala.

Utajený šéf (2018) (pořad) odpad!

Reklama jako nosič reklam. Hodnotím 5.díl IV. řady s majitelem pekárny Srnín. Přišlo mi to spíš jako reklama na osobu Josefa Bukovského jako empatického dobráka a úspěšného podnikatele co má koule na opravdové životní výzvy. Jako zaučující se vybírají problematičtí pracovníci, a nebo lidé s tklivým životním příběhem nad kterým se “šéf” před kamerou dojímá. Víc už se rozepisovat nebudu, ale modří už vědí. Ještě dovětek: když pár minut v Loskutákovi stojí 100 litrů, kolipak asi stojí tahle šaškárna.

VIP svět (2021) (pořad) odpad!

Absolutní dno televizní zábavy.