Lepší pozdě nežli později (2003)

Dala bych víc bodů, ale nemůžu. Erica byla ze začátku sympatická, vyrovnaná, zralá ženská, která ví co chce. A pak se něco zvrhlo. Najednou ječí,vyčítá,hystericky pláče. Proč? Dalo se to přeci zahrát i beze změny charakteru. Vyčítat se dá i pohledem, řečí těla a Diane to umí. Přičítám to špatné režii. Výběr partnera taky nic moc. Jack Nicholson jako klátič mladých holek do 30 je nereálný. Při jeho polibcích se mi zvedal žaludek, ale to je nejspíš můj problém. Asi mám moc velkou představivost.

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Já vím, je to strašný, ale mě to svým způsobem baví. Doktor Martin Gruber je machr ve svém oboru. Složité diagnózy určuje po telefonu. Operuje cokoliv, kdekoliv, třeba i kapesním nožíkem v dešti zavěšený na skále a s frakturami všech končetin. Milenky, které už ho omrzely, přenechává svému cholerickému bratrovi. Podivná krpatá dcera co se pořád uráží, a kterou má se svým bratrem. Matka, která podniká v BIO zemědělství, ale místo toho pořád sedí na vyhlídce, nebo někde courá. K žehlení a vaření dobrý.

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad)

Žaludky těchto dam musí člověk obdivovat. Česká kalupinka si u tohoto pořadu zvedne sebevědomí jak má doma naklizeno. Přínosem je určitě návod jak řešit běžný úklid za pomoci surovin, které má člověk běžně doma (soda, sůl, ocet, čaj).

DREAM TEAM – Mistři dílny (2022) (pořad) odpad!

To je tedy unikum. Pustila jsem si to, abych viděla šikovný lidi v akci a něco se přiučila. Místo toho tam zmateně pobíhají divný lidi, kteří se mezi sebou pomlouvají, děvčata jsou tam tak nějak navíc. Zbytečné natahování času při vyhlašování vítěze. Soutěžícím seberou hodinu času, asi proto že se málo hádají. Jako zadavatel projektu obtloustlý producent pořadu Vodochodský (po prvním díle už se jim zřejmě nepodařilo přemluvit někoho kdo by se dobrovolně účastnil té trapárny). Indulonu jako product placement ani nekomentuji. Po 20 minutách už jsem se ošívala a měla chuť to vypnout. Škoda času.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Ondru Vetchého budu milovat, i kdyby hrál ve Waterloo po česku, ale tohle se opravdu povedlo. Žádné zbytečné dějové linky, dobře vybraní herci, základní vykreslení charakterů postav (cholerik, obšourník, podrazák). Kdo mě totálně dostal je Miroslav Hanuš. Ondro máš konkurenci. Jen jedno mi prozraďte. Proč je v každé detektivce ublížený partner policajta, který pořád kouká na hodinky, má zvednuté obočí při každém zazvonění telefonu a neustále vyčítá, že je zanedbáván?

Vězněm v cizině (2007) (seriál)

Zajímavé výpovědi naivních osob, feťaků a ztroskotanců, které nás zavedou do míst, kam se většina z nás nikdy nepodívá. Pro mě přitažlivý hlavně kvůli porovnání úrovně vězeňství v různých částech světa.