Stíny v mlze - Dublér (2022) (epizoda)

Máme za sebou 7 z 12 a po obsahové stránce žádné zlepšení. Ale už si celkem zvykám. I tak hodnotím 20%.

Séraphine (2008)

Krásný film o pro mě do dneška neznámé malířce, které pán Bůh na jedné straně ubral a na druhé přidal. Celý život žila ve svém světě a na konci života se do něj uzavřela úplně. Film má příjemnou atmosféru. Seraphine i přes osamělý a jednotvárný život nebudí soucit. Z mého pohledu i poslední roky života prožila, díky lidem kterým nebyla lhostejná, relativně důstojně.

Annabelle (2014)

Souhlasím, že herecké výkony jsou slabé, panenka hnusná a děj předvídatelný. Hororožrouti si odplivnou, ale za mě dobrý.

Stíny v mlze - Hardcore (2022) (epizoda)

To zase byla slátanina. A ty prostoduché spoilery. Že v tom má prsty bejvalka jsem věděla od chvíle, kdy upustila klíče na rohožku se skvrnami od kečupu. Celé se to nějak vleče. Zbytečné scény viz. procházka přírodou zanášejícího manžela s kolegyní. Proč si třeba z toho courání vysokou trávou nepřinesl domu klíště. Mohl pak starý vysvětlovat kde k němu přišel a scéna by měla alespoň trochu smysl.

Polosvět - Polosvět nájemných vrahů (2022) (epizoda)

Zase dobře odvedená práce, i když tento případ znám i z jiných dokumentů ( Až na dno Orlíku 2002). Maximum nedávám kvůli Jiřímu Svobodovi. Nevím proč se k případu vyjadřuje režisér s neurodegenerativním onemocněním. Nic zásadního nám nesdělil. Jen opakoval co říkali ostatní.

Babicova televize (2021) (pořad) odpad!

Předpokládám, že je to ze strany hodnotících recese. Já se bavím ráda, ale tohle mi vtipný nepřijde. Podivný, nesympatický chlap který rád vaří bez ohledu na to, že se to většinou nedá žrát. Nevím proč, ale jediné co mi v hlavě běží když ho vidím  je, jestli si po záchodě umyl ruce.

Stíny v mlze - Dubina (2022) (epizoda)

Příběh stále slabý, ale dnes padlo i několik vtipů. Linka s Hanušem trochu vázne. Stihnul jen dát kolegovi projímadlo. Jedna hvězda Martinovi Havelkovi, pro kterého to byla pravděpodobně poslední role.

Polosvět - Polosvět policajtů (2022) (epizoda)

Je mi jasné, že čas některé skutky a vzpomínky notně upravil. I tak je to zajímavý dokument o boji dobra se zlem v naší polistopadové historii.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Účinkující jsou šílení zoufalci, ale i tak mě to pokaždé přišpendlí ke gauči. Tolik trapnosti, bezzubých úsměvů a chlastu pohromadě jsem ještě neviděla.