Krvavá hostina (2005)

Lekl jsem se dvakrát, smál jsem se takřka neustále.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

S tímto obsazením se dalo dělat mnohem více. Alespoň co se soubojů týče. Ale jinak se filmu nedá upřít atmosféra.

Transformers (2007)

Přehlídka dechberoucích akčních scén díky nimž za moment zapomenete na jako roztomile naivní příběh film má. Navíc tu máme plno skvělých hlášek, povedený humor, dobrou hudbu a sympatické obsazení. Asi zase vyhrabu svůj transformers požární vůz ze skříně a budu si hrát.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Nečekal jsem od filmu více než krvavé souboje mezi Predátorem a Vetřelci. Dostalo se mi jich dost, ale většina z nich je tak nepřehledná, že člověk netuší, na co vlastně kouká.

Boj (2007)

Průšvihem je, že ze spojení Jet Li a Jason Statham se čekalo a dalo vytřískat mnohem více. Jason "kopat" umí a Jet Li, to snad ani nemusím dodávat. A přesto War šetří akcí až to hezké není, během sledování tak doufáte, že největší nářez na nás čeká na konci filmu a ono nic, finále je krátké, odfláknuté a vůbec nevyužívá toho, jaké dvě hvězdy se podařilo dostat do jednoho filmu. Ale pravdou je, že alespoň vizuálně je na tom War dobře, některé scény jsou slušně sestřihané a svým obsahem slušně mrazivé (například vyvraždění rodiny na počátku).

Já, legenda (2007)

Konec nebyl zase tak nepovedený, jak se tu hlásalo, druhá půlka nebyla zase tak špatná jak se tu hlásalo, Will Smith byl tak dobrý jak se tu hlásalo, jednoudeše řečeno, přestože ve finále film nestačil vygradovat tak, jak jsem doufal a konec byl trošku uspěchaný, Já, legenda je dobrý film, který není nějak akční, plyne poměrně pomalu a jeho hlavním pilířem je herectví Will Smithe. Žádné megačkaní orgasmické orgie se nekonají, ale jde skoro o postapokalyptické drama s nějakou to akční scénou navíc.

Romantická komedie 101 (2002) (TV film)

Jak tak tvrdý nebudu. Romantická komedie 101 ví jaká jsou klišé romantických komedií a záměrně je používá. Nebere se vážně a nechce to ani po divácích.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Trošku jsem se v tom ztratil, akční scény byly dobré, ale jen a pouze dobré, občas to vše působilo trošku zmateně a překombinovaně, člověk, aby si skoro dělal poznámky, aby věděl co se vlastně děje a proč. Žádná sláva, žádná sláva.

Divočáci (2007)

Konečně jsem se u nějaké komedie po dlouhé době pořádně zasmál. Minimum trapnosti, sentimetu tak akorát, slušné gagy, já jsem se velmi dobře bavil.

Dračí války (2007)

Na takový film se nemohu zlobit. Samozřejmě, že scénář kulhá na obě dvě nohy, herecké výkony jsou strojené, ale podobný pocit jsem měl u filmu naposledy, když jsem sledoval Nekonečný příběh. D-War má něco z něj, něco z Godzilly, Mumie, Tygra a draka, Pána prstenů a kapku (naštěstí malou) z Dračího doupěte. Je to film pro ty, kteří jsou i v dospělosti občas dětmi a doufají, že je čeká v životě větší vzrušení než, že se jim v kanceláři rozbije sešívačka. 70 %