Vřískot 4 (2011)

Modernější háv, stará dobrá podívaná. Škoda jen, že současná omladina je zvyklá spíše na krvavá jatka beze smyslu, než spoustu odkazů a narážek z rukou Wese Cravena.

Hanna (2011)

Dusné, mrazivé a současně procítěné. Je to zvláštní, je to netradiční, ale má to něco do sebe. Taková trošku jiná variance na problémy s dospíváním. Samozřejmě ve velice svérázném podání, téměř artového charakteru.

Princ a pruďas (2011)

Upřímně řečeno jsem čekal, že to bude ještě údernější v oblasti humoru, více to na mě fungovalo po fantasy stránce a to asi není úplně přesně to, co si tvůrci přáli. Nevěřím, že to říkám, ale mohlo to být ještě ujetější :D

Svítání (2009)

Pohled z druhé strany a tak trošku sociální drama, rozhodně ne špatný nápad. Dobře zahrané, dobře zpracované (i když některé trikové scény trošku "haprovaly"), nemůžu si stěžovat.

The Playboy Club (2011) (seriál)

Velká škoda, že byl seriál zrušen po třetím dílu. Rozhodně měl potenciál, aby sexy, byl příjemně retro, i když scénář nebyl vysloveně zázračný. Potenciál tu určitě byl.

Rychle a zběsile 5 (2011)

The Rock proti Vinovi, paráda, dvě hory svalů, o kterých snad každý doufal, že se objeví v jednom filmu. Jinak jsem ale nebyl až tak nadšen, jako většina ostatních. Přežil bych dialogy, které šustily papírem, přežil bych akční scény, které mají prd společného s realitou, ale kolísavé tempo a přehnaná snaha vymáčknout emoce, to pro mě bylo zklamání. Slušný akňák, ale vynášet do nebe ho nemůžu. 70 %

Láska a jiné závislosti (2010)

Je tu dívka netoužící po vztahu, je tu mladík, který zneužívá svého vzhledu a je tu úchylný bratr hlavního hrdiny. Je tu hodně toho, co už bylo viděno. I když obvykle v ne tak drsné formě. Bohužel, kromě chemie hlavních postav na mě téměř nic nefungovalo. Humor šel mimo mě, myšlenka mě nezaujala a romantická rovina minula.

Hon na čarodějnice (2011)

Taková drsnější rádoby atmosférická pohádka, do které si tvůrci vypůjčili ústřední monstrum ze Zlatého dítěte. Jednoho podívání nelituji, do druhého bych se musel hodně nutit.

Čtvrtý druh (2009)

Mystifikace zde asi nebyla něco, za co by se tvůrci styděli, ale ve finále atmosféra fungovala, mělo to zvláštní nádech tajemna a mrazení v zádech nebylo až tak výjmečné. 70 %

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Oproti trojce přehledné, zábavné. Nic víc, než fantasy dobrodružství s nádechem exotiky, které těží hlavně z Deppa. Nic převratného, ale poctivá čirá zábava, která si nehraje na víc, než je.