Režie:
Ivan NagyScénář:
Richard A. GuttmanKamera:
Fred J. KoenekampHudba:
Sylvester LevayHrají:
Angie Dickinson, Jason Miller, Don Murray, Stephen Shellen, Tom Skerritt, Robert Loggia, Marta Kober, Beverly Todd, Dick O'Neill, David Wiley, Michael Ensign, Irene Tsu, Luis Contreras, Gloria Gifford (více)Hrají
Angie Dickinson
USA
Nejlepší filmy:
Dannyho parťáci (2001)
Rio Bravo (1959)
Štvanice (1966)
Jason Miller
USA
Nejlepší filmy:
Vymítač ďábla (1973)
Bourák (1993)
Pes (1977)
Don Murray
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Rada a souhlas (1962)
Stephen Shellen
Kanada
Nejlepší filmy:
Osobní strážce (1992)
Teče tudy řeka (1992)
Highway (2002)
Tom Skerritt
USA
Nejlepší filmy:
Vetřelec (1979)
Harold a Maude (1971)
Kontakt (1997)
Robert Loggia
USA
Nejlepší filmy:
Zjizvená tvář (1983)
Někdo tam nahoře mě má rád (1956)
Lost Highway (1997)
Marta Kober
USA
Nejlepší filmy:
Vendetta (1986)
Rad (1986)
Pátek třináctého 4 (1984)
Beverly Todd
USA
Nejlepší filmy:
Crash (2004)
Kořeny (1977) (seriál)
Než si pro nás přijde (2007)
Dick O'Neill
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Na titulní straně (1974)
Čest rodiny Prizziů (1985)
David Wiley
Nejlepší filmy:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Zubaté ostří (1985)
Society (1989)
Michael Ensign
USA
Nejlepší filmy:
Pink Floyd: The Wall (1982)
Titanic (1997)
Akta X: Biogeneze (1999) (video kompilace)
Irene Tsu
Čína
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Tian mi mi (1996)
Panský dům (1988) (seriál)
Luis Contreras
USA
Nejlepší filmy:
Návrat domů (1978)
Blízká setkání třetího druhu (1977)
Věc cti (1993)
Gloria Gifford
Nejlepší filmy:
Hraje skupina Spinal Tap (1984)
Halloween II (1981)
48 hodin (1982)
Martin Casella
Nejlepší filmy:
Poltergeist (1982)
Srdce na kolech (1983)
RoboCop 2 (1990)
Duke Stroud
USA
Nejlepší filmy:
Top Gun (1986)
Páskové z Los Angeles (1981)
Poslední gól (2011)
Gwen Van Dam
Nejlepší filmy:
Návrat domů (1978)
Halloween (1978)
Nejhodnější holka na světě (1981) (TV film)
Roger Rook
Nejlepší filmy:
Barbaři za branou (1993) (TV film)
Odpolední směna (1984)
Ztracené dítě (1992) (TV film)
Robina Suwol
USA
Nejlepší filmy:
I Know My First Name Is Steven (1989) (TV film)
Pointa (1988)
Průvodce osamělého muže (1984)
Paul Eiding
USA
Nejlepší filmy:
Příšerky s.r.o. (2001)
VALL-I (2008)
Železný obr (1999)