USA,
1987, 90 min
Režie:
Bill BerryKamera:
Arledge ArmenakiHudba:
David Michael FrankHrají:
Terry Farrell, Clarence Gilyard Jr., Norman Alden, Barry Corbin, Jon Cypher, Brett Baxter Clark, Michael Berryman, Andre Rosey Brown, Billy Barty (více)Hrají
Terry Farrell
USA
Nejlepší filmy:
Obezřetný cizinec (1986) (TV film)
Zpátky do školy (1986)
Hellraiser III: Peklo na Zemi (1992)
Clarence Gilyard Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Smrtonosná past (1988)
Top Gun (1986)
Přepadení v L.A. (1989) (TV film)
Norman Alden
USA
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti (1985)
Svět podle Prota (2001)
Ed Wood (1994)
Barry Corbin
USA
Nejlepší filmy:
Tahle země není pro starý (2007)
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)
Jon Cypher
USA
Nejlepší filmy:
Cinderella (1957) (TV film)
Valdez přichází (1971)
Evita Perónová (1981) (TV film)
Brett Baxter Clark
Nejlepší filmy:
Piko a Kolumbus (1992)
Star Trek II: Khanův hněv (1982)
Nemotorové (1979)
Michael Berryman
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Star Trek IV: Cesta domů (1986)
Vrána (1994)
Andre Rosey Brown
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)
Tango a Cash (1989)
Spolužáci (1992)
Billy Barty
USA
Nejlepší filmy:
A Midsummer Night's Dream (1935)
'Weird Al' Yankovic: The Videos (1996) (video kompilace)
Frankensteinova nevěsta (1935)
Tally Chanel
Izrael
Nejlepší filmy:
Sex appeal (1986)
Warrior Queen (1987)
Slammer Girls (1987)
Becky LaBeau
USA
Nejlepší filmy:
Transylvania Twist (1989)
Bikini Drive-In (1995)
Zpátky do školy (1986)
Virginia Capers
USA
Nejlepší filmy:
Billie zpívá blues (1972)
Tina Turner (1993)
Když si na mě vzpomeneš (1990) (TV film)
John Doucette
USA
Nejlepší filmy:
Cizinci ve vlaku (1951)
Kleopatra (1963)
Generál Patton (1970)
Mel Johnson Jr.
Nejlepší filmy:
Total Recall (1990)
Intimní cizinec (1992) (TV film)
Tim Hopper
Nejlepší filmy:
Poslední Mohykán (1992)
Frankie a Johnny (1991)
Škola rocku (2003)
Tina Andrews
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny (1977) (seriál)
Conrack (1974)
Born Innocent (1974) (TV film)
Jan Munroe
USA
Nejlepší filmy:
Le Mans '66 (2019)
Chyť mě, když to dokážeš (2002)
Forbidden Zone (1980)
Paul Keith
USA
Nejlepší filmy:
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)
Frances (1982)
Přízračný svět (2001)
John Tierney
Nejlepší filmy:
Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (TV film)
Osudový dotek (2004)
They Nest (2000) (TV film)
Mark Neely
Nejlepší filmy:
Centennial (1978) (seriál)
Obléhání základny Gloria (1989)
Noc démonů 2 (1994)