Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, padají strmě ke dnu. Z Ernesta, který byl kdysi špičkový plastický chirurg, se stal alkoholik a skončil jako maskér mrtvol. Helen přepadne osobní krize a má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Sedm let poté co se Ernest a Madeline vzali, skončí k nepoznání ztloustlá v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Také Madeline si uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži kořili jejím půvabům a leželi jí u nohou, je dávno pryč. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud jim do života vstoupí záhadná čarodějka Lisa disponující elixírem věčného mládí. (TV Nova)

Griswold

Je to moc hezky natočené...celé je to takové pestrobarevné a chvílema mi to i připadalo jak to úvodní logo od Walta Disneyho :D, ale jinak je to takové bez života. Goldie Hawn mi nevadí a Meryl Streep mi je i docela sympatická, ale tady působili hrozně otravně. Z hereckýho tria nejlíp vyšel Bruce Willis, i když ten jeho permanentně upocenej podpantoflák taky brousil na tenký hraně mezi nudností, otravností a chvilkovou zábavností. Zemeckis to jako režisér podal skvěle, ale měl dát víc šťávy do postav...60% ()

ethel91

přiznávám se, že tento film je jeden z mých nejoblíbenějších vůbec, a to i přes můj hluboký odpor k fantasy jakéhokoli druhu. nebudu skrývat ani slabost pro Meryl Streep a Bruce Willise, nicméně, jsem pevně přesvědčena, že takhle výbornou komedii bych opěvovala i při absenci právě těchto dvou herců. ještě jednou bych totiž ráda zdůraznila slovo "komedie", jelikož vzhledem k tomu, že velká část filmů je nazývaná za komedii, aniž by na ní bylo cokoli komické, u Death Becomes Her se "řežu" smíchy od začátku do konce. :) ()

hlob

Holywoodske hviezdy si spravili srandu sami zo seba. Pohodova zalezitost tak raz za cas, ziadna intelektualna komedia to nie je, ale pozrem si ju rad. ()

najby

Bezvadně kýčovitá komedie s trochu vážnějším podtextem o nebezpečí současných trendů po dosažení věčné krásy, který stejně upadá do zapomnění, protože Meryl Streep a Goldie Hawn coby nesmrtelné "krásky" jsou prostě k sežrání vtipné :D ()

Misterioso

Herecká skvadra se pod Robertem Zemeckisem sešla slušná, ale výsledek je, až na dobrý černý humor, nijaký. Milion triků, samé vraždění a nic z toho. (S)prostá slátanina. Když Zemeckis, tak rozhodně něco jiného. ()

Mathyen

pro mě zůstane vzpomínkou, když jsem po jeho prvním shlédnutí, coby 10ti letý chlapec dostal neuvěřitelnou bolest do břicha a vezli mě se slepým střevem na aro, takže tak trochu jsem si připadal jako Goldie... pěkný a vtipný horor, který bych asi přihazoval na hromádku Tima Burtona a ne R.Zemeckise, kdybych neznal autora, proto oceňuji jeho režisérskou polohu, která byla pro něj přinejmenším originální, ...krásných 7/10 ()

KennyJ

Pokud má člověk volné odpoledne a nevadí mu černý humor, lze jej strávit s tímto filmem, ale našli by se i lepší volby. ()

Vlasek

Tenhle film mám ráda. Opravdu jsem se při něm dobře bavila. Jedna z nejzdařilejších amerických komedií. Inteligentní humor, výborný scénář, skvělé efekty. Ústřední trio sem výborně pasuje. ()

Franki69

"Kam jste odvezli mou ženu!? Do márnice... Ježiš, ta bude zuřit!" Tenhle film mě pokaždé pobaví. Nevidět jiné bijáčky s Brucem Willisem, Meryl Streep nebo Goldie Hawn, řekl bych, že všichni herci v hlavních rolích musej bejt slavní američtí komici. Neskutečná paráda, jak svoje talenty pouštějí z řetězu v každé scéně. Hlavně Bruce Willis je neskutečně dobrý. Pro mě film trochu ztrácí tempo ve finále, ale není to žádná tragedie. V mých očích stejná pecka, jako Zemeckisovy Návraty do budoucnosti nebo Forrest Gump. Film se hraje jen v televizi a výjimečně ho nezabil český dabing. Dá se ale koupit DVD s původní zvukovou stopou a rozhodně do toho jdu. Dávám 95%. ()

meda2016

Určitým způsobem vypočítavý film u mne nenašel odezvu. Nepřipadá mi směšný, komický - a vtipný jen nápaditostí triků. Hvězdy ale uspokojil ciframi ve smlouvách. Představte si, že by tohle hráli nějací neznámí béčkaři. ()

Simon.Dobes

Pri tomto filme si treba vypnúť hlavu a užijete si ho. Je naozaj úžasné pozerať na výborné herecké výkony hlavnej trojice - Meryl Streep, Goldie Hawn a Bruce Willis. Toho posledného by ste v úlohe ani nespoznali. Bolo vidno, že si hranie veľmi užívali. Nájde sa tu aj viac podarených vtipných scén. Nechýba ani čaro filmov z 90. rokov. ()

panki9922

Tak toto je solidný úlet. Keby som to videl v roku 1992, asi by som bol aj celkom v šoku. V závere pekne vypointované a samozrejme aj výborne herecky obsadené. ()

Igy007

Tenhle makropulovskej film miluju už 30 let. Všechno všecicko se na něm podařilo a vůbec nezestárnul. Nejlepší postava : Sydney Pollack jako krajně šokovaný doktor - ten moment, kdy si poklepe na stetoskop, můžu vidět stokrát a pokaždý se tlemím (já vím, že zrežíroval nálož skvělých filmů a tady stráví na plátně asi tak dvě minuty, ale nemůžu si pomoct, tohle cameo je prostě vybroušené k dokonalosti). Viděno cca. mrtěkrát, možná i víckrát. ()

Pan.Antonin

Filozofické téma věčného mládí a nesmrtelnosti pojal Robert Zemeckis hodně originálně a dost kontroverzně. Hlavně začátek snímku mě vůbec nebavil, naštěstí pak sletěla Meryl Streep ze schodů a film začal nabírat slušné obrátky. Černý humor v druhé půlce byl velmi dobrý, ale kvůli špatné první polovině tomu bohužel nemohu dát více než tři hvězdy. ()

Čertova švígrmutr

Čertova švígrmutr