Hellraiser: Návrat mrtvých je poslední a nestrašidelnější díl zabijácké série. Zlo je opět stělesněno v postavě Pinheada (Doug Bradley), který vede armádu mrtvých, kteří vracejí k životu a mají ovšem velkou žízeň po krvi. Aby rozkryla jejich děsivé tajemství, pronikne do tohoto zabijáckého společenství reportérka v přestrojení Amy Klein. Každým okamžikem však může být odhalena a to by byl její konec… Je jisté, že Pinhead Vám, opět v celé své kráse, přinese další ďábelskou noční můru, na kterou jen tak nezapomenete! (oficiální text distributora)

stration

Pokračování bídy předchozích dílů. Rumunské prostředí je příšerné, zápletka blbá a Pinhead bez šťávy. Ale je to Hellraiser... ()

Hanyou

Ale jo, přišlo mi to zábavné. Líbí se mi tyhle prostřihy snů, pekla a reality, i když nejlépe byly zvládnuty v 5. díle. Ani mi to nepřišlo nijak zmatené. Nejsem fanoušek hororu a ani nepovažuji první díl za kdovíjaký kult, takže se mi série stále zamlouvá. ()

balba

Na tomto díle jde vidět jak může upadat perfektní hororová série , jenž byla kdysi kult své doby.Některé scény , které mají být strašidelné jsou spíše vtipné. ()

Rodriguez

Návrat mrtvých zase trochu sérii Hellraiser nakopla, ale na jak dlouho? A co Pinhead, bude si s náma i nadále hrát? 50% ()

Dannysek4U

Popravde jsem byl dost prekvapenej. A to hlavne drobnejma napadama na vylepseni a v první pulce budovanou atmosferou. Stejne tak je ale pravda, ze desive pokulhava zpracovani,ve kterym se bohuzel tech nekolik par pozitiv dost snadno ztrati, a hlavne logika celyho pribehu, kterej se nakonec ke vsi smule jeste promeni v unavnou zvanici. Z toho vseho v Rumunsku natocenyho kentusu (nemluve o vsech tech desivejch humusech z hellraiserovský serie) ale tenhle film docela vycniva. Treba uz jen hlavni hrdinkou... a nejen pro ten zadek. Proste to chce jen domyslet a vystrihat se prilisnyho kvanta scen pro efekt. HOdnoceni osciluje mezi dvema a trema, ale protoze jsem se tolik nenudil a nakonec se dockal i cenobitu, davam tri. ()

pankreminek

Rick Bota uspěšně zkurvil další díl Hellraisera. OPĚT! Celej film byl pro mě jenom čekánim na Pinheada a velkej návrat jeho družiny, kterýho jsem se dočkal po čekání bez mála hodiny a čtvrt, asi na pět minut. ()

Radiq

Ze začátku to vypadá nadějně, ale zvrhne se to v celkem sračku. Co mě zaujalo, tak ten vůz metra, kde se tak kalilo a šukalo a erotickejma hrátkama hemžilo. Ten záznam na té videokazetě, jestli měl působit amatérsky, tak působil profesionálně se špatně provedenými amatérskými efekty (rozostření, krátké záběry etc.). A ten její otec znásilňovač vypadal z boku jak Karel Svoboda... Jo a ten Obsah/Info je zas o něčem úplně jiným. ()

3n3my

Siedme pokračovanie Hellraisera je prekvapivo kvalitné, hlavne v prvej polovici filmu aj slušne atmosférické. Niekoľko brutálnejších záberov spolu s novými vychytávkami v podobe metra a noža potešia, a u mňa radia tento diel až niekam na úroveň dvojky-trojky. ()

Nivenx

Bohužel ještě o něco slabší jak předešlý díl. Ale pořád koukatelné a průměrně natočené. Více jak 50% tento díl ode mě ale nedostane, protože si to zkrátka nezaslouží. ()

filmmovier

Nejhorší díl. Zde je zajímavý už jen a pouze Pinhead. Ten je furt naprosto výtečnej, ale taky už o něco méně než v prvních dílech. Opět platí, že když tam je, je to fajn. A opět platí, že to není příliš často. Film, na který téměř okamžitě zapomenete. 40%. ()

Honzek

Tragikomedie nejhrubšího zrna. Jméno Hellraiser si tento snímek nezaslouží ani zdaleka. Naprosto trapný scénář, postavy se chovají jako idioti, horor to vidělo z rychlíku...Všichni pekelníci se v kostce fackují že museli na světlo světa v tomhle filmu. Posledních 15 minut to docela šlo a tak dám jednu hvězdu, ale s odřenýma ušima. ()

TO odpad!

Do nebe volající kravina. Od čtvrtého dílu je tato série až neuvěřitelně špatná. Ty tomu teda dávaj na frak. Kdo takhle imbecilní děje vymýšlí by mě fakt zajímalo. Snad jen na tu Kari Wuhrer se dá ještě dívat, jinak stupidita největší. Možná, že ten kdo nezná původního Hellraisera, nebo ten kterému se ani ten nelíbil, nebude k tomu filmu tak kritický, ale mě tato řada přivádí k šílenství. 1.díl-100%,2.díl-100%,3-60%,4-0%,5-0%,6-0%a 7.díl jak jinak než 0%. ()

Chris Masters

Kdybych to měl srovnat s prvním dílem, tak je jasné, že jednička vede.Ale přesto si myslím, že když je to videofilm,patří k lepším hororům,ta atmosféra a Pinhead.Nenudil jsem se. ()

Jazzzz

Z Hellraisera se pro mě začíná stávat dosti nevyrovnaná serie. Jeden díl je lepší jeden horší, čímž mě vlastně tahle serie udržuje při životě a snad ji i dokoukám. Jsem u sedmého dílu a jsem nadmíru potěšen. Tento díl je svoji zápletkou trošičku překombinovaný, ale kdo hledá ten najde a já našel co jsem hledal. Pokračuje schizofrenní zápletka jako v dílu šestém, kdy hlavní hrdinka se pohybuje na hranici reality a fantazie. Nakonec člověk zjistí, že te reality až tak moc nebylo. Z celé serie snad nejdokonalejší ukončení celého dílu, kde se tvůrci podařilo zkloubit dobrý a špatný konec téměř mistrně. I když bohužel či bohudík nemají démoni z kostky ve filmu tolik prostoru, na závěr to možná stačí. (5,1,2,7,6,3,4) ()

lennyd

Investigativní novinářka Amy Klein (Kari Wuhrer) dostává od svého šéfa tip na zajímavé téma. Kdesi v Rumunsku existuje kult, jehož členové se nechávají před kamerami zabít, aby se o pár minut opět vrátili zpět mezi živé. Amy se vydává do neznámé země, aby zde odhalila celé tajemství. Jenže netuší, že kromě samotných členů kultu se bude muset postavit i Pineheadovi, který ji chce využít pro své účely ... Jako už po několikáté u této série mám pocit, že někdo chytrý dostal nápad na docela ucházející horor (kult uctívačů mrtvých v rozvojové zemi, a novinář, který chce tuto záhadu rozplést) a pak někdo ještě chytřejší dostal nápad, že by to celé šlo začlenit do série Hellraiser, a donutil scénáristu připsat tam Pineheada, čímž celý film poslal do kytek. Přesně takový pocit jsem měl při sledování - pokud novinářka bádala v Rumunsku (btw - víte že v Rumunsku všichni, včetně zaplivaných bezdomovců mluví plynně anglicky?), tak se mi film jakžtakž líbil. Jakmile se ale na scéně objevil Pinehead, tak všechno přestalo dávat smysl... ()

demented

Všetko to začalo Infernom - podstate normálny psychothriler so značnou dávkou snovej atmosféry, na ktorý je dosť násilne našrobovaný koncept Hellraisera. Ako vybočenie z radu (a hlavne po tragickej štvorke) - beriem.Potom prišiel Hellseeker - v podstate normálny psychothriler so značnou dávkou snovej atmosféry, na ktorý je dosť násilne našrobovaný koncept Hellraisera. Začína to ísť trochu na nervy, ale som tolerantný. No a teraz je tu Deader - v podstate normálny psychothriler so značnou dávkou snovej atmosféry, na ktorý je dosť násilne našrobovaný koncept Hellraisera (no čo, veď je to Hellraiser, tak tu na pár sekúnd ukážeme Pinheada a maximálne dvoch cenobitov, aby fanúšikovia nefrflali). Keďže nám páni režiséri naservírovali po tretí krát to isté a uvrhli týmto túto sériu do niečoho neforemného a odporne nudného, neostáva mi nič iné, len si odpľuť a zaplakať nad starými časmi. ()

lykan9

Nevím přesně proč, ale mě se Návrat mrtvých poměrně líbil. Možná to bylo uhrančivou Kari Wuhrer nebo prostředí východní Evropy, do které byl příběh zasazen, ale já osobně beru toto pokračování Hellraisera jako povedené. ()