Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

herr_carter

"Hej Alecu, víš co je špatný na tom být Baldwin?Ne,co?Nic...". Tak tenhle film mě bavil osobně daleko víc, než seriál, bylo to takové ucelenější. A hlavně bych ocenil tu hudbu, je důkazem toho,že si největší kanál sprostot se může poskladát ve skvělý a rytmický muzikál...."Hej Terenci a proč mi říkáš prasomrd?Protože mrdáš prasata..."............moje hodnocení = 8 z 10. ()

coscarelli

South Park je kult. Len par slov na zaver....vlastne k tejto socialnej satire a k tejto kur..sky vtipnej, epickej, vulgarnej, uchylnej, buzerantskej, retardovanej, milej, laskyplnej, smutnej, tragickej, odvaznej , otvorenej, drzej, milujucej , satanskej, sprostej animovanej parodii s velkym srdcom a Magickym soundtrackom niet co ani dodat. ()

JADIM

Niekedy som o existencii tohto filmu nevedel. Potom som jeho pozretie odkladal, a tak som si film, ktorý vznikol po 2. sérii South Parku pozrel až potom, čo som ich videl už sedem. To znamená, že som nebol zvyknutý na animáciu a na nejaké fakty, ale v podstate to nebol veľký problém. Prvý South Park film je niečo ako niekoľkonásobne dlhšia epizóda a keďže epizódy South Parku sú dosť dobré, tak je dosť dobrý aj tento film. Muzikály nemám až tak rád, ale tu sa všetky pesničky dobre hodili. 10/10  ()

casioa....

Nechutné...blbé..primitívne...stupídne??? Ano...ale prečo sa nám....na to tak dobre pozerá? Ano, pri snímkoch tohto typu musí človek vypnuť mozog....a nechutne animálne sa zabaviť :D Každý občas potrebuje pauzu...nie? ()

Kanibal

Je to vlastně jen delší díl seriálu, ale ono to vůbec nevadí. Zase je ukrutně "nahláškováno" a spousta výrazů a situací již nese punc legendárnosti. Jak říká Saddám Husajn: "Kruť mi bradavkama až ho budu mučit!" ()

Kredy

Seriál jsem bojkotoval a nemrzí mě ani trochu že jsem z něj viděl jen pár minut, ale na film jsem se nechal přemluvit a zklamaný jsem rozhodně nebyl. ()

Herráček

Kdysi dávno můj snad první South Park... Příšerně jsem se u toho bavil, ovšem v té době ještě spíše u věcí jako "Operace Lidský štít" a "Operace Kryjte se za negry" Oni se nikdy nebáli píchnout do čehokoli... ()

Zagros

K oblíbenému výplachovému a sprostému seriálu si tvůrci dopřáli (nevyhnutelně) také film. Rád jsem se na něj tehdy mrkl. Občas jsem byl zhnusený, občas jsem se nahlas smál a občas mi to přišlo trapné, ale v rámci své škatulky se určitě povedl a stejně jako u seriálu zopakuji, že je jen dobře, že vznikají i podobné seriály a filmy. Dnešní doba je rozhodně potřebuje. Zopakovat si Peklo na Zemi sice chuť nemám, ale třeba scénu Satana se Saddámem Husajnem v pekle si pamatuji dodnes. Možná se někdy mrknu na jejich nejnovější přírůstek Post COVID. ()

Hopper

Toto asi naozaj nevydýcha každý a ak vám je humor SP vzdialený, radšej ani nad tým neuvažujte si film pozrieť a hľadajte ďalej. Inak občas prča. ()

DocBrown

Příběh je trochu slabší jak seriál, ale výborna hudba....... Dostal jsem se k filmu po dvou desetiletích a fascinoval mě daleko víc, než při prvním sledování. Jednak kvůli nostalgii ale hlavně kvůli tomu, jak se za tu dobu ještě více rozmnožila "politická korektnost" (například úplně vypípané scéně o islámu v epizodě 200/201), proti které film bojoval. Takže * nahoru. ()

Fanex

Což kdo ještě neni timto světem dosti zkažen, ať se na tento filmeček podiva. Správná náladička mu vydřží aspoň do večera:-D. Neuvěřitelně sprosté, ale zábavné.. je to prostě špica. Hudba je snad ještě zábavnější, že je to navíc muzikál je prostě bomba. Keny byl dobrej, chudák, že šel za nás do pekla!! "Prdel, aaaaau, sakra,aaaau, co sem zase tak špatnyho řek ksakru,aaaaau." A že jste neviděli seriál, nevadí. Podívejte se. ()

Balu...

Neskutečná záležitost. Baví, baví a baví - sice první shlédnutí bylo radši se zvukem do sluchátek, abych zbytečně nepohoršoval okolí ale i to dokážu odpustit. Strašnej underground, hehehe.. ()

cab

Dobre fungujici film a pro me prekvapive, i kdyz fekalni a nadmiru nechutne, vtipna vypln v muzikalove stylizaci plna ruznorodych odkazu a hlasek. Blame Canada and love Satan 70% ()

kchaja

Oproti seriálu celý tento film staví pouze na prolamování dogmat. Zatímco v každém dílu seriálu si vezmou tvůrci na paškál jeden konkrétní problém americké společnosti, pro celý film tahle šablona nestačí. Musí si tak dopomáhat tím, že je zde extrémní koncentrace vulgárního a záchodového humoru - satira je tak utpena v moři vulgarit. Seriál miluju, ale tenhle snímek mi přišel jako zdlouhavá méně povedená epizoda. Ale myslím, že je to také dost způsobený českým dabingem (bohužel jsem nesehnal originální znění), který z komerčních důvodů přidává South Parku daleko sprostější feeling oproti originálu. Už jenom kvůli tomu že dabéři hlavní čtveřice zní jak vychlastaní dlaždiči. ()

Dronte

Nejlepší muzikál, co jsem kdy viděl! Obvykle mě hudební čísla ve filmech nudí, ale tady jsem se ně těšil. Sice mě trošku mrzí silné levičáctví celého snímku, ale pod záplavou vulgarismů jsem se nesmírně bavil. Musím říct, že v životě jsem neslyšel radši a vhodněji použité jméno Barbra Streisand! Ať jde do pekla i se Saddámem! Mimochodem, co stálo na filmu těch 21 milionů dolarů? Propagace se počítá zvlášť, ne? ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi