Známa, nebezpečná zlodejka a vrahyňa Lucy Diamondová sa vrátila späť do mesta. Nikto o nej ešte nepodal svedectvo, pretože nikto stretnutie s ňou neprežil. Do akcie nastupujú špeciálne agentky D.E.B.S., vycvičené pre boj so zločinom každého druhu. Pátranie po vrahyni by možno prebehlo bez najmenších komplikácií, keby sa najlepšia členka tímu D.E.B.S. nezamilovala, a to rovno do nepriateľa číslo jedna, do Lucy Diamondovej... (oficiální text distributora)

wierzbowski

Neuvěritelný. Ježiš to je chujovina ... jenže ... jestli dam míň než 5***** tak budu sám před sebou vypadat jako blbec. Celou dobu jsem se u toho přiblble usmíval. Jak se objeví v záběru Jordana Brewster, jsem uplně LOST. Sara Foster je taky velice přitažlivá. Forma (hmmm tam vlastně, žádná není...) zvítězila nad obsahem. Prostě a jednoduše. Člověk pořád hledá další Forrest Gumpy, Jehňátka, Vetřelce. Každý by měl mít právo na slabou chvilku ... ta moje se jmenuje D.E.B.S. ()

VikkyASH

Fakt zajímavá zápletka. Zprva film vypadá jako děsná kravina s hezkýma hrdinkama a každouz chvíli to chce vypnout ale pak se do sebe hrdinka a záporačka zamilují. Opravdu netypické ale zajímavé, zvlášť když film na začátku vypadá jako tuctovní podprůměrný teenagerský film. Tou myšlenkou se film dostává na jinou, vyšší úroveň. Takže mě se ten film, ta myšlenka líbila. Dobrá zábava. ()

GaryRoach odpad!

Odpad odpad odapad a odpad.. kdybych vedle sebe měl chlápka kterej má tohle na triku, tak by zhynul pomalou krutou a velmi bolestnou smrtí... ()

tjkiklop

Ok, je to tak pitomý až je to kouzelný. Prostě úplně normální trapná lesbická parodie na romantické akční filmy, u který se nesmí přemýšlet. Dvě hvězdy navíc za Jordanu a Saru. ()

MrAldridge odpad!

Tak to je masakr. Kdyby ty ťapiny běhaly celý film úplně nahé, možná by to bylo na jednu hvězdu, ale toto nejde ani komentovat. ()