Pět mrazivých příběhů found footage hororu, které se objevují v televizním dokumentu, zavede diváky na krvavou cestu zapomenutým podsvětím 80. let 20. století. (mikki089)

Flopik

Veľmi ťažko som to dopozeral, no poďme k príbehom. 1. Zázračné jazero malo dobrú jednu scénu. A to poľovačku na našich hrdinov na loďke. Inak to pôsobí ako vytrhnutý kúsok z niečoho a ďalej si domysli čo chceš 2*. 2. Zemetrasenie a následný útek do jaskyne kde je starodávny boh. Keby sa to vymení a jaskyni má toľko času ako zemetrasenie tak okej. Takto ale sledujeme rúcanie budovy a na konci troška príšerku, ktorá nevyzerá zle a má to aj atmosféru. Bohužiaľ, trvá to len pár posledných minút 2*. 3. Technologický démon, ja neviem či som videl niekedy väčšiu sprostosť ako toto, odpad, čistý hnus. 4. Ako keby pokračovanie prvého príbehu, ale nič nevysvetlí, má iné postavy a len nejaký prestrelku nuda a 2*. 5. Detektívka Derricksona asi najlepší, brutálne vraždy ale inak nič prevratné, 3*. No a celý príbeh je dobrý len na konci aj to je silné slovo 2*. Celkovo dávam 1* a veľké sklamanie, nesedelo mi to absolútne či už vizuálne ale nudou a otrasnosťou príbehov. ()

Warhorr

Je smutné, kam to tato série dotáhla. Není to sice taková odpadní stoka jako předchozí díl, ale důvod k radosti stále zaostává. První a poslední kazeta jsou určitě nejlepší, tam jsem se bavil a divák není ochuzen ani o gore. První příběh však mohl být klidně více rozvinutější, zejména ten konec, mělo to dobře našlápnuto. Ostatní epizody mě bohužel vůbec nenadchly, nebál jsem se tam, zápletky o ničem, žádnej gore, plus ten hlavní příběh co nás provází celým filmem je taky dobrá zhovadilost. No nic, spíš už doufám, že tohle bude zakončení celého VHS a nebude se to dál kurvit. Tady už se prostě jenom ždímá ze slavnýho názvu. ()

warrenur

Poviedky maju naozaj obrazovu "kvalitu" 100x prehranej vhs-ky z 80tych a pomohlo to zakryt mozno nepodarene triky. Na druhej strane, ak mate dobru obrazotvornost a viete sa sustredit, dost veci si viete vizualizovat a predstavovat. :)  Na jazierku, klasicka vyrazodvacka v prirode. Druha, ci tretia? v rozpadajucom sa dome so zachranarmi a tajomnym azteckym bozstvom, bola na moj vkus prilis uvrieskana, ale aspon tu bola vnadna "knazka". :) "Hlavna" linia s entitou, Rorym ja je rozsekana az po zaverecnu scenu. Nebavila. Predstavenie s dlhovlasou seanse-oblbbovackou a virtualnou realitou taktiez. Dalsia, Ruth-ina oslava nasledne nadvazuje na uvodny pribeh na jazere. Tam kvitujem vysvetlenie "VII" Vzapati to pokracuje halucinogennymi kazetami, napriklad home-invasion-om, ktory nestoji za nic a je doplnany len otravnymi zvukmi, co je klasicka barlicka, ak nieco vrzete, alebo mocny umocnovat atmosfery. To prve platilo v tomto filme. Chapadielka v zavere uz boli len smutnym odkazom na stare talianske horory zo zaslych casov. Meh..neodporucam...strata casu a poskodenie zraku. ()

domirovec

Stejně jako u loňského V/H/S/99 se prostě nemohu ubránit pocitu zmatení a lehkému naštvání, že i když se člověk snaží do děje jakkoliv hodně zažrat a užít si ho co nejvíce naplno, tak nakonec ať chce nebo ne, film dokouká se zmatením v obličeji a pěnou u huby, kvůli všem těm nahodile blikajícím efektům, které místo toho, aby zážitek zdůrazňovaly a zlepšovaly, tak ho spíše kazí, protože člověk pak přes všechny ty až zbytečně extrémní blikající sračky nic nevidí. Zmateně podaný děj, ale taky celému diváckému zážitku nijak zvlášť nepomáhá. Na druhou stranu, gore se zde tvůrcům opravdu povedl a všechny smrti a celková brutalita dělají z tohohle filmu docela příjemný zážitek, pokud tu jste především kvůli teroru a nechutnostem. Já tu kvůli tomu byl, takže vcelku průměrná spokojenost. 3/5 ()

Daiker

Stejný děs jako 99.... Strašné, nezajímavé a nepovedené povídky ... Nevím co to má s hororem společného.... 94 je zatím Top. Ani se nedivím, že jsou poslední dva filmy ze série nekvalitní, když vznikly tak rychle za sebou.... ()

helraiser

No v rámci série docela koukatelný, ale že by se jednalo o nějakou skvělou zábavu to určitě ne. Nevím, ale tenhle styl je už dost omletej a už v podstatě nemá co nabídnout. ()

Johny M.

Místama fakt fodně slušný atmosférou, místama slabší. Starší záběry už ale moje oči asi nezvládnou, tak do minulosti už snad radši nepokračovat. 3,5* ()

xxmurphyxx

Už sa na to vyserte, prípadne si tieto krátke inscenácie točte na Youtube, ale do kina je toto vyslovene zbytočné. Nejaké výnimočné momenty s ako tak solídnou atmosférou sa tu nájdu, ale to je asi tak všetko. Väčšinu času to je bez napádu, bez napätia, nudné, otravné, nestrašidelné, plné amaterizmu, ako po obrazovej tak aj hereckej stránke. Navyše jednotlivé príbehu tento raz do seba nijako nezapadajú, nie sú nijako prepojené a preto absolútne nechápem ten rozkúskovaný príbeh o učiacej sa entite medzi ostatnými príbehmi. Čakal, som, že na konci bude nejaká šokujúca pointa, prepojenie toho všetkého, ale nič také tu nie je. Toto je proste pár poviedok zlepených do jedného filmu. ()

Facerr

V tomhle pokračování už to je víc VHSkového šumu, než obrazu, který se váže k ději. Samotné příběhy potom zbytečně natahované a doslova bezpříběhové. Za mě asi nejslabší VHSka. ()

delapena

Nemyslel som si,že sa dá natočiť ešte niečo slabšieho než posledné V/H/S/99..omyl - V/H/S/85 všetko prekonáva.. ()

Habansz

Nejhorší příspěvek do V/H/S série. Jednoznačne. Viral našel konečně náhradu. Bylo sice fajn vidět, že jsou některé příběhy propojené, ale už od  V/H/S 2 tomu chybí pořádný backstory. Škoda, že se od nalezení kazet upustilo nadobro, když i samotný příběh o jejich nalezení byl jedním z těch hororových. ()

Holly_Molly

Jakožto poctivej V/H/S film to příběhově nedává vůbec žádnej smysl ale natočený je to klasicky tak realistickou, intenzivní a mnohdy i drastickou formou, že nejde odvrátit zrak ať už se tam odehrává jakákoliv píčovina :-) ()

Accuphose

Nebojíte se, kdyby to bylo alespoň vtipný, ale spíš vás to sere... výkony jsou amatérské (někdo se fakt snaží a tím to je ještě horší. Nakonec jsem se jednou lekl alespoň. Nechci hejtit některý nápady, ani nechci psát, proč to bylo celý nahovno, a udělím jednu hvězdičku z milosti. Protože cením snahu. ()

Scavo

Tak nekvalitný obraz má tento film, že keď som išiel v polke filmu na WC, bol som rád že opäť vidím 4K. ()