Karate tiger 7: Nejlepší z nejlepších 3 - Není cesty zpět

• USA Best of the Best 3: No Turning Back (více)

Kickboxer Tommy Lee (PHILLIP RHEE) sa rozhodne podať pomocnú ruku svojmu priateľovi, šerifovi Jackovi Banningovi (CHRISTOPHER McDONALD) z malého stredozápadného mestečka. Ten si už nedokáže poradiť s belošskými násilníkmi, ktorý terorizujú obyvateľov a ohrozujú bezpečnosť ich života... (oficiální text distributora)

Hapretor odpad!

Tohle je na mě moc. Fakt píčovina! Ani nevim, proč jsem já vůl koukal na všech sedm dílů! Osmý rád vynechám! ()

skipercak

Tento diel serii hanbu nerobi. Nie je to uz ringovka, ale Rhee tu predvadza vrchol svojich bojovych schopnosti. Pribeh je tupy, ale 90tkova atmosfera a skvely bijec Rhee mi nedovolia ist pod 3. ()

Rathalos

Az take zle to zase nie je v tomto siedmom filme,minusom je urcite malo subojov a aj tie co su,tak ich uroven je slabsia oproti predchadzajucim dielom,ale zase pribeh fajn,tema rasizmu nikdy nie je na zahodenie a samozrejme koniec ma smrnc...:-) ()

Psycho.R odpad!

Ano, děkuji P.Rhee za natočení jedný z největších sraček. Vždyť to nemělo vůbec nic společnýho s předchůdci. Hnus! ()

danny_21

Do třetice tygřích z nejlepších, který si to jde tentokrát rozdat s xenofóbními venkovskými američany. Díky Bohu zato, že Eric zůstal doma, některé souboje byly povedené, žel scénáristicky někde na úrovni Seagalova Patriota ( kterým definitivně božský copánek spadl do žumpy podprůměru ) - 35 % ()

marko66

Je pravda že to už s Karate tiger nemá spoločné vôbec nič, nič spoločné ale to už nemá hádam od druhej časti, mne táto časť neprišla až taká zlá, takýý hodně c-éčkový Kult hákového kříže Karate tiger, nebolo to až také strašné ako predošlé časti.., ()

Likan7 odpad!

Není už Roberts, je jen Rhee, který když už nic, se umí alespoň nějak pohybovat. Ale stále se jedná o totálně nudné céčko bez logiky. Všichni se chovají jak imbecilové, akce tu skoro není, fighty s pěstmi už vůbec ne a po skončení Vás tahle kravina o rasimu Vás bude jen štvát, že jste u ní strávili 90 minut svého času. ()

Dinsberg

Třeba, že námět o boji proti rasismu je stokrát obehranou písničkou, musí se do lidí hustit pořád, protože si lidi nedají a nedají říct. Phllip Rhee si ale měl najmout dobrého scénáristu, který mu námět obalí zajímavým hávem. Jako režisér akčních sekvenci by se autor neztratil ani dnes, selhává ale při pokusech vyvolat emoce. Prvoplánově totiž stavý na slizkém výrazu Marka Rolstona, toho času známého jako Buggse z Shawshanku. Ermey se nestihl moc ohřát a do děje nijak nezasáhl. Rozhodně snímek nezatracuju, dostává se mi zde prvotřídní béčkové zábavy, ale nepředpokládám, že to byl autorský záměr. Ona potřeba něco sdělit zde totiž moc nekoresponduje se sdělovací formou. Rozhodně se z toho dalo vyždímat mnohem víc. ()

RetroMan

Hle, jak jednoduché je v USA natočil film. Na tsunami vyvolané zvýšenou nabídkou po mlátičkových béčkách, Seagalovým Patriotismem a Walkerovým rangerstvím se Phillip Rhee ujal režie (na co něco takovýho studovat) svého akčního spektáklu, ve kterém odsoudil ty špatné chlapce s holými lebkami a zálibou v armádních výprodejích, vyburcoval a přesvědčil všechny rednecky vůkol. K tomu mu dopomáhej Bůh! Amen. ()

JesterKruger

Tento Karate Tiger je udělán prostě špatně. Největším problémem je děj. Je nudný, a absolutně mě nezajímal. Když už se ve filmu objevila nějaká akce, vůbec mě nezaujala. Svou akcí nepřipomínala ani bojová béčka z devadesátek, jako jsou třeba Martial Law, apod. Co mě ale hodně potěšilo (a to byla asi jediná dobrá věc na filmu), byl návrat Phillipa Rheeo, jelikož ten byl v Karate Tigeru 5,6 naprosto sympatický hrdina. Tento film, i když se vám líbilo prvních šest dílů Karate Tiger, nedoporučuji. ()

pavont

Rozhodne nie taka hroza. Dokonca sa tu objavi aj par znamych tvari a hoc je namet dost preflaknuty, pre nenarocnych na nedelne popoludnie v pohode. ()

chosan odpad!

Z celé série jednoznačně nejhorší film dávám 5% za ten maličký pokus o znásilnění možná nejlepší scéna filmu! ()

Mark1983

No vidíte, Karate tiger 7 je braný jako totální propadák a přitom mám pocit,že je trošičku solidní jako 4.díl. Jinak do první řady filmového žebříčku bych ho také nedával. ()

bernau84 odpad!

fuj fuj fuj!!! už ten název je vážně otřesný (ale taky jsem si to kvůli němu koupil) laciné neherecké výkony a trapný příběh.... fuj.... ()