Karate tiger 6: Nejlepší z nejlepších 2

• USA Best of the Best 2 (více)

Travis, jeden ze členů vítězného týmu amerických karatistů, se zapletl s podsvětím, zatoužil totiž po hlavní ceně v nezákonných zápasech, pořádaných v Las Vegas. Ve hře je sto tisíc dolarů. Utkání se odbývají v Koloseu, největší a nejbrutálnější aréně, kde neplatí žádná pravidla. Tam spolu bojují novodobí gladiátoři, aby mohli ve finále vyzvat soupeře nejobávanějšího, majitele klubu Brakuse. Travis byl při zápasu zabit a Tommy s Alexem se rozhodli vraha potrestat. Existuje jediný způsob, jak se k němu dostat. Oba přátelé tedy vstupují do arény smrti... (oficiální text distributora)

brasek

Atmosféra a napätie snímkov z 80. rokoch už nemajú čo povedať v ďalšom desaťročí. Samotný príbeh je už len odvar toho na čo sme boli zvyknutí z Karate tigra. ()

Grimaldi

Best of the Best 2 je dle mého subjektivního názoru stejně kvalitní jako první díl. Jen se k té kvalitě dostane víceméně úplně jinou cestou. Tady totiž jako diváci nedostaneme žádné turnaje a týmové soutěže, ale jak se hlavní hrdinové budou moct přesvědčit, doslova boj na život a na smrt. Spousta střelby, arénových soubojů, výbuchů i tréninkové scény. Eric Roberts a hlavně Phillip Rhee v životní formě v jednom filmu s Moellerem, Landhamem a Kilpatrickem. Co víc bych si jako fanoušek akčních béček mohl přát. ()

pirate

Tak Eric Roberts se skoro nepředvedl, to bojové dovednosti Phillipa Rheeho zabýrali téměř celou stopáž, plus Ralf Moeller toho také dost ukázal. Ale jelikož jsou bojové scény udělány dobře, tak jsem se bez toho Robertse ještě obešel. Jeho skalní fanoušci by s tím však mohli mít problém. Za sebe 65%. ()

tyler1311

Toto s kvalitou nema nic spolocne ale v mojom pripade ide o spomienkovy optimizmus:-) V casoch mojho detstva velmi casto pozerane so simultannym dabingom :) Mám ten film rad + vyborna hudba :-) Koloseum sa zavira :-) Za 5 * ()