predators

Scotty netuší, Scotty netuší, že mu jeho holka zahýbá :-) ...řekne mu to tedy sama :-) A výlet po evropě za láskou z internetu může začít. Čtveřice teenagerů je dobře zvolená, navštívené lokace evropských měst a události v nich jsou taktéž na slušné úrovni, tedy hlavně na té zábavné. Já se bavil a navíc tu hrála slušná muzika. Zajímavosti: Fanoušci Manchesteru neznají pár základních věcí. A to, že v Anglii se jezdí zásadně vlevo. Ve Francii již však nikoliv. A že existují otvíráky. Ikdyž o to silnější mají oční víčka. / Dozvíte se i něco z historie...třeba o A. Hitlerovi :-) 70% ()

Arsenal83

Dnes už tak nepríde, ale kedysi špičková komédia, ktorej sa dá odpustiť aj prílišné tlačenie na sexuálne vtipy, nakoľko bola taká doba a na druhej strane je to vyrovnané slušnými uchechtávačkami. Ak má komédia pobaviť, tak tu sa to podarilo a určite to neplatí len pre mládež. Urážky Slovenska neberiem vážne, Američania ani nevedia, kde sa to predmestie New Yorku nachádza. ()

Slarque

Já se u toho celkem dobře bavil, rozhodně víc než u libovolného dílu Prciček. Při extrémní míře nadsázky, přehánění a ztřeštěnosti bych tvůrcům odpustil i tu Bratislavu. Pro místní tu je ještě nevyhlášená soutěž, kdo pozná víc českých lokací. A ten hit, co zpívá Matt Damon, je vážně pecka. :-) ()

Willy Kufalt odpad!

Vážně netuším, jak může někdo v Eurotripu vnímat nějakou sofistikovanou satiru a nejsem si jist, zda si dotyčný (kOCOUR) tak trochu spíše nedělá srandu. Jestli tohle má být dle slov kamaráda jedna z lepších a vtipnějších amerických teen komedií, budu doufat, že se mi žádným způsobem do cesty nepřiplete některá z těch horších. Stupidní humor je zde založený na hulvátských zážitcích amerických puberťáků na cestách evropskými městy, všude číhajících sexuálních atrakcích a občas až urážívém obrazu s uvnitř vyvstávajícím zvoláním „to jsou samí debilové, ti Evropané!“ Stejně tak trapně primitivně na mě působí i všechny ty pokusy o jakési režijní nápady s prostřihy na mapu s jídelníčkem nebo sériemi fotostřihů při nástupu do vlaku. Inu, chtěl jsem už déle vidět tento (ne)slavný americký film natáčený v Praze, tak jsem viděl, konečně jsem tak spatřil mj. slavnou Xenu (tedy její představitelku) a asi to opravdu stálo za to! :o) Chvílemi je to tak neskutečně hloupé, neuvěřitelné, navzdory žánrům komedie / dobrodružný nudné, až je to při sledování i neskonale zábavné. Blyštící se odpadová perla s nezapomenutelnou hudební vypalovačkou „Scotty doesn't know“. [10%] ()

FrodoF

Jákl a Táborský potěšili, Budova u Village cinemas Anděl taktéž a občas to byla docela sranda, což jsem po pravdě moc nečekal a hodně mě pobavilo vyobrazení Bratislavy:) ()

Chrustyn

Popravdě to nebylo takové peklo jaké jsem čekal ale ani tak se nejedná o dobrý film a těch pár slušných gagů a návštěva mnoha míst (včetně Slovenska) to určitě nezachrání. P.S. S Road Tripem to nemá nic společného ten je o dvě třídy výše. ()

Lenny.M

Když mě je prostě líto těm filmům dávat méně než 3* :D Obyčejná teenagrovská komedie, nic víc, nic míň :) ()

bassator

Oproti podobným "road" filmům neukázal tento nic nového... Možná pár hvězd v menších rolích, ale ty film nezachrání... - 23. 5. 2011 - 30% ()

heyda

Šílená komedie. Amsterodam jako město prostitutek a drog, Bratislava jako odpad světa (prý natáčeno v Praze), Vatikán jako město bláznů, Berlín jako město, kde chce být každý Hitlerem, Italové jako buzíci, Frnacouzi jako nudisti, Britové jako tlupa fotbalových ultras. Něco do sebe to mělo, chvílemi jsem se solidně bavil, ale na můj vkus to bylo příliš rozkolísané a nejsem si jistý, jestli to dokáže vzít každý s nadhledem. Leckoho tahle road movie může solidně urazit, což se pak projevuje odpadem viz některá zdejší hodnocení. 55% ()

Stanislaus

Eurotrip musí brát divák s nadhledem a nadsázkou, protože přesně tak - tedy doufám - to zamýšleli i tvůrci. Film jsem viděl poprvé za gymnaziálních let a teď jsem se k němu po x-letech znovu vrátil: Ano, některé momenty jsou na kroucení očima do všech (evropských) směrů, pokud ale člověk vnímá film jako parodii na (ne)typické atributy několika vybraných evropských zemí, tak ho tento trip i vcelku pobaví. Na druhou stranu nejde jen o jakýsi výsměch vůči Evropě, ale i vůči omezené inteligenci Američanů, jejichž myšlení málokdy přesáhne hranice Států. U tohoto filmu pochopím asi jakékoli hodnocení, nicméně - s oním nadhledem - jde o nenáročnou zábavu s ideální stopáží a nejedním humorným cameem (Lucy Lawless či Miroslav Táborský). ()

anais odpad!

Hloupý film, který je určen pro americké tupce, kteří si myslí že Slovensko vypadá jako po atomové válce, a za tři dolary si tam turista koupí všechnoa všechny. Na jednu stranu lze českému divákovi tento film doporučit, jelikož je tu mnoho snadno identifikovatelných pražských reálií Rudolfinum – Louvre, papežské komnaty v Římě – Národní muzeum, Amsterdam – pod Karlovým mostem je tu i pár českých herců ALE! Tvůrci se snaží použít všechno co dnešní generaci přijde „cool“ – a užívají to bez snahy o nějaké oživeníprostě na sebe nabalili několik historek, ve kterých obsáhli všechna „in“ témata (lehké drogy, alkohol, sex), pokusili se je nějak vypointovat a vzniklý paskvil nám předložili ke konzumaci Nejvíc mi vadila snaha ukázat „vtipně“ východní Evropu jako džungli, ve které se „civilizovaný“ Američan cítí jako Tarzan, pán opicnebo tak nějak Tenhle film je debilní. Jindy bych se s tímto hodnocením možná nespokojil, ale tohle nemá cenu rozvádět. Debilní. ()

rikitiki

Blbůstka pro náctileté, která si dělá srandu z několika zemí Evropy, jichž většinu zastupuje Praha, která přitom ofiko ve snímku vůbec není. Není to nijak hlubokomyslné, ale jako bezmyšlenkovitá komedie pro mladé to svůj účel asi splní. Taky to není žádný průšvih. SHRNUTÍ: Chlastání, blbnutí a sex – verze pro teens. ()

TheEvilTwin

Na začátek rovnou řeknu, že na můj vkus to bylo ještě málo ujeté a klidně bych snesl větší bizár a masivnější nálož nekorektního humoru, ale jinak k tomu nemám výtky! Eurotrip je přesně ta luxusní oldschool komedie s perverzním humorem, nahotinkama a někdy totálně ujetýma scénama podpořena obrovským množstvím záběrů z České republiky, takže si kromě skvělé zábavy rovnou odškrtneme i kolonku nostalgie a můžeme jen obdivovat, na jakém klenotu jsme se podíleli (:D). Humor je skvělý, smál jsem se velmi často a jednoznačným highlightem je scéna s nacistickým děckem chodícím po bytě, u toho jsem fakt smíchy odpadl!!! (odkaz: https://www.youtube.com/watch?si=cdz50v6o9yqfID28&fbclid=IwAR2anibS5g1l7HSjeTeVu7BJ_j8JpxeNWdTUUM3LP7EsJdIIRCvzHPSi0jM&v=55j_CveNbuU&feature=youtu.be ) Ve výsledku jedna z těch velmi dobrých "vypínaček", u které jsem se zabavil víc než dobře a na kterou budu rozhodně s radostí vzpomínat. ()

Ivoshek

"Nie wieder Berlin!", "Miami Vice - skvělý seriál, my všichni na Slovensku ho milujeme", "Wodersexxxx" a pozn. pro dobytka: Plastic Bertrand - Ca Plane Pour Moi ()