Agent Úřadu pro životní prostředí Jack Taggart přilétá do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření na zamoření toxickými odpady, které tu ilegálně v šachtách opuštěných dolů skladuje bezohledný boháč Orin Hanner. Maskován jako tesař, který za peníze kostela provádí menší opravy u chudých lidí, začne Jack nenápadný průzkum. Opatrně se vyptává a tajně odebírá vzorky vody. Seznámí se nejen s Hannerovými muži, kteří se ho pod vedením Orina mladšího marně pokoušejí zlikvidovat, ale také s místní vyvrhelkou, sympatickou včelařkou Sarah Kelloggovou. Jejich sbližování překazí její nepříjemný, psychopatický bratr Earl, jenž je příčinou všech životních těžkostí, kterými Sarah musela projít. Když vyjde najevo jeho skutečná totožnost, pustí se Jack do pátrání s pomocí několika starousedlíků, ochotných pomoci mu v boji proti všemocnému Hannerovi. (TV Nova)

Atheas

Já musím těm Seagalům dávat čtverky, když to vidím tak se mi chce brečet. Musím přidat. Jednoduše Seagal je Bůh a na tom není třeba šetřit. A jak složil hady to bylo dobrý :) ()

majec4

Scenar riadna slabotka. Takyto pribeh napise hocikto. Inak to je celkom pozeratelne. Az nechapem ako to je mozne. Seagal zahral klasicky vykon a ta gitara v jeho podani bola skvela :-). Film celkom fungoval, no ten naivny pribeh to dava dole. A fakt nerozumiem preco svoj "potencial", ak nejaky mal, v neskorsich rokoch premrhal na taketo blbiny. ()

jane1106

Seagal zase všechny spráská na hromadu, takže nic nového pod sluncem. Když ale pominu bídnou režii (na niž snad nejvíc doplatil Harry Dean Stanton, kterého Alcalá nechává jen všude trapně postávat a čumět), film mi byl vcelku sympatický zasazením do půvabné přírody v uzavřené komunitě malého městečka a dobře zapadající country hudbou. Body přidávám i za ekologickou agitku, která je pro Stevena sice opět tisíckrát omílané téma, ale v dnešní době jí asi není nikdy dost. ()

boyd.

Fakt nechápu tak velkou kritiku na tento film, vždyť to není zas tak nejhorší, seagal už tady sice nabral kila navíc a jeho až trochu přehnaná slušnost vůči obyvatelům malého městečka mi trochu vadí, ale přesto je to stokrát lepší než jeho nejnovější "akční trháky", alespoň tak je to vždycky napsáno na obalu dvd, akorát bez těch uvozovek, navíc jsme to mohli vidět i v kině, což podle mě zaručuje nějakou tu kvalitu... ()

Hapretor

Tajný agent Jack D. - jako debil. Už ani nevim, kde nastal ten zlom a ty novější filmy se Stevenem Fekálem začaly stát za starou belu??? ()

MickeyStuma

Steven Seagal po akčním snímku ,Aljaška v plamenech' opět použil ekologické téma a natočil velmi bravurní snímek o černém ukládání toxických odpadů. Režie se tentokrát vyhnul, ale jinak se podílel značně. Mimo jiné i po hudební stránce. Že má svoji kapelu je známé. Dle svých schopností napsal a nahrál i několik skladeb - viz. soundtrack. Co se týče snímku jako takového, ubral plyn. Romantizující atmosféra a více rodinné vyznění, je pro Stevena ohromná změna. S rolí si poradil dobře, ale přesto tu zůstává svůj. Akční scény pro něj nezbytné nemohli být vynechány, takže jeho typická nepřemožitelnost potěší hlavně jeho fanoušky. Jinak děj plyne velice volně a je občas doplněn nádhernými přírodními scenériemi. Ono při představě vypuštění všech akčních scén by vznikl snímek jak z produkce Hallmarku. Jenomže to by už Stevenovi příznivci neunesli vůbec. I tak je to pro někoho zklamání. Proč? Že to není temný a drsný jako jeho předešlé počiny? A proč by ne? Snímek poukazuje na problém a to je celé jeho poselství. A natočeno je to dobře. ()

helloween93

Druhý film ze Seagalovy eko trilogie, léta jsem ho neviděl, akce je jak šafránu, scénář jedno velké klišé, režisér nějaký neznámý patlal. Fakt v podstatě nemá finále, ve smyslu závěrečného boje. Proti třetímu eko filmu - Patriot je tohle veledílo. Po finanční stránce propadák. 2* ()

Rathalos

Aj napriek tomu,ze ma tento film nizke hodnotenie,ja dam plne s piatimi hviezdickami,nechyba akcia a samozrejme Seagalove chvaty a udery,na ktore sa vyborne pozera...:-) ()

Besyn

Béčko s nehercem Seagalem.Není to zas tak strašné,aby se na to nedalo dívat,či aby člověk usnul nudou. ()

Torgal

Ekologické obdobie Stevena prinieslo aj tento film, kde Seagal väčšinu času opravuje ľuďom na dedine verandy a schody a občas odbehne do lesa skontrolovať kvalitu vody. To znamená mimo iné aj to, že filmu chýba tempo a je tým pádom dosť nudný. Oproti starým "seagalovkám" je tu akcie veľmi málo a ani už neláme končatiny tak ako za starých čias. Je to slabé, ale nie zas až tak aby bol medzi 200 najhoršími filmami, to určite nie. 4/10 ()

Schlierkamp

Americký akční film v hlavní roli se S. Seagalem, který jako tajný agent úřadu pro životní prostředí Jack Taggart přijíždí do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření o zamoření toxickými odpady. Je samozřejmostí, že se tento charismatický herec chová drsně od začátku do konce, všem nepřátelům nakope zadek, aniž by obdržel jediný úder a ještě projeví své skryté romantické vlastnosti a hudební schopnosti. Steven se snaží nenápadně infiltrovat mezi obyvatele městečka, kterým nezištně pomáhá s opravami jejich domů, avšak jeho odlišná osobnost a neobyčejná neohroženost neunikne pozornosti mužům, jež jsou namočeni do znečišťování prostředí nebezpečnými chemikáliemi. Kromě jeho typických bleskurychlých soubojů s nepřáteli divák jistě ocení automobilovou honičku mezi Stevenovým červeným postarším osobním vozem neznámé značky a náklaďákem Mack, který skončil interesantním pádem z útesu. Mezi odhalováním zločinců a likvidací nepřátel se drsňák Steven zvládl sblížit se Sarah (M. Helgenberger), ženou s tajemnou minulostí živící se prodejem medu, žijící se svým psychopatickým bratrem Earlem (S. Lang). V závěru odhalí zkorumpované kolegy zámožným protivníkem Hannerem (K. Kristofferson) a předvede neuvěřitelně romantické gesto, kdy své milé zakoupí nové úly, neboť ty původní jí zapálil její bratr psychopat. Ačkoli je datum vzniku tohoto snímku, jehož autorem je F. E. Alcalá, poněkud pozdější než jeho nejslavnější snímky, řadím Tajného agenta Jacka T. i díky zajímavému scénaři z venkovského prostředí mezi povedenější Stevenovi filmy. ()

Trenz

Vůbec to neodpovídá filmům, které jsem od Stevena a Krise viděla, ale každý může uklouznout. Jen se to nesmí stávat moc často. ()

Grogan

Tady se začal Steven propadat do hlubin filmařského umění. Evidentně nabral kila, bojové sekvence jsou oproti dřívějšku slabé, a ty vždy byly v seagalovce to nejdůležitější. Kris i přes své nepopiratelné herecké kvality nemá co hrát a příběh je vcelku slabý. Jedna hvězda navíc za mou oblíbenkyni z Las Vegas - Marg Helgenberger. ()

Colour odpad!

Steven Seagal nepatrí zrovna medzi najlepších hercov. Ostatne ani ostatní herci na tom neboli oveľa lepšie. To po prvé. Po druhé, filmov na tento štýl je veľa. Bitky sú tiež zaujímavé - Seagal trikrát sekne rukou a protivník je na vetvy. Zaujímavé, že nikdy nestretol rovnocenného súpera. Na Seagala môžu stokrát vystreliť, stokrát zmlátiť, on všetko prežije. A práve toto mi na filmoch s ním vadí zo všetkého najviac. Dívate sa na film a hneď vám je jasné, kto vyhrá. Ďalší zbytočný film. ()

Psycho.R

Oproti Aljašce s velmi podobným námětem musim uznat, že lepší. Steven tady sejme snad milion typů a pořád se ohání svým postavenim. Pravej hrdina, jak ho mam rád :-) ()

haWranka

Jedna z nejkýčovitější sladkobolných limonád, jakou jsem kdy viděla. A ano, počítám i ty "klasické" německé počiny. ()