Nevýrazný mámin mazánek Bobby Boucher vyrostl na farmě a nikdy neměl žádné větší ambice, nikdy nechodil do školy, učila ho doma jeho úzkostlivá matka. Jeho jediný kontakt s okolním světem je práce vodonoše pro univerzitní fotbalový tým. Hráči si z něj neustále dělají legraci a trenér mu nedovolí se bránit. Bobby je záhy donucen najít si nové místo u nejhoršího univerzitního týmu v celé Louisianě. Místní trenér to nemá v hlavě úplně v pořádku, ale na talenty má nos. Odhalí v mírném nosiči vody skvělého fotbalového hráče. Bobby konečně uvolní svůj léta zadržovaný vztek a díky tomu se stane nejlepším blokařem týmu. A tak se bývalý vodonoš učí hrát fotbal a stane se studentem univerzity, ovšem jeho maminka se o tom nesmí nic dozvědět... (TV Nova)

Webb

Podobně jako Trestná lavice se tato komedie točí okolo amerického fotbalu a opět s Adamem Sandlerem (tady ale v roli retarda). Tato komedie se mi ovšem líbila o něco méně. ()

Anderton

Kedysi sme sa bavili viacerí kamaráti o tomto filme pri pive, pretože jeden z nás to videl a zabával sa na ňom. My sme si z neho robili srandu, že sa mu môže niečo také páčiť. Tak ale som si povedal, že keď sa páči jednému, môže sa viacerým. Mýlil som sa, je to blbosť. ()

Smok

Go Mud Dogs, Go! Blbečkovská komédia s nádychom športového filmu o tom, že nikdy nie je neskoro postaviť sa a ísť si za svojim cieľom, len si treba veriť a kľudne aj z roznášača vody to dotiahnuť na športovú megahviezdu. Viem, trocha pritiahnuté za ohon, Bobby (Adam) to silne hral na súcit divákov. No a čo, mňa aj s jeho mamičkou pobavili. A viete prečo sú krokodíli agresívni? Lebo majú veľa zubov a nečistia si ich. Namojdušu je to pravda, povedala to mamička. ()

WANDRWALL

Další příspěvek k tématu, jak chudák ke štěstí přišel. Kolik už takových scenářů bylo. Nic proti nim, ale co je moc, to je příliš. Zaujal mě ten překlad WATERBOY a česky - VODONOŠ... ()

heyda

Komedie, která ze začátku působí velmi nevkusně a sprostě vůči postiženýmu Sandlerovi se nakonec přehoupne do docela sympatické části, kdy se z loosera stává hrdina, což mi vůbec nevadilo. Na takové kýče jsem z amerických komedií zvyklý. Takže sečteno podtrženo je to film tak na 2 hvězdičky za několik dobrých momentů a vtipných hlášek. ()

Stanislaus

Sandlera prostě nemám rád a ve Vodonošovi má celou stopáž prakticky stejný výraz jako v Billym Madisonovi, takže vlastně celkem klišé, což by se dalo tvrdit i o všem ostatním. Jediným světlým bodem byla jako vždy skvělá Kathy Bates, která prostě umí a je fakt škoda, že se podílela na něčem tak hloupém. Zkrátka film, který je neuvěřitelně předvídatelný a na který jsem narazil čistě z nudy. ()

Thomick

Pro Sandlera můžu mít jakoukoliv slabost, ale todle prostě ne! K uzoufání nevtipný - i dementovi musíte napsat chytrej scénář, aby se divák smál. ()

eraserhead666

„Veverka.“ Sandlerův nástup do komediálních filmů není ještě tak vybroušený, jako ty pozdější, ale pár vynikajících fórků tu je. Navíc ho tu občas docela válcuje Kathy Bates. Jinak je to takový ten klasický nenáročný sportovní snímek o outsiderovi, který všem natrhne řiť, až vás to strhne tak, že se prostě neubráníte a máte chuť fandit mu s ostatníma. A já ty jeho dementy mám docela rád. ()

Ilicka

Nikdy nepodceňujte vliv rodičů. Je silnější, než by se mohlo zdát. Adam Sandler žil pod vlivem své dominantní matky 31 let, a kdyby se nestal vodonošem nejhoršího univerzitního mužstva v USA, nikdy nezjistí, že přes předstíranou zajíkavost a debilitu je v podstatě chytrý kluk a že: "Ale maminka říkala..." není jedinou životní pravdou. Schéma typické cesty outsidera na vrchol je v první půlhodině silně narušován podivným Sandlerovým hereckým výkonem (a v češtině ještě podivnějším dabingem), ale ani potom jsem se nějak výrazně nebavila. A pár povedených fórků celek nezachrání. ()

902 10

vodonos je bergman buranskych komedii a adam sandler v roli idiota bobbyho predvadi zivotni vykon, ktery byl po zasluze ocenen oscarem (ten muz lze, jako kdyz stiskne). dokonaly mentalni klystyr sice v druhe polovine sklouzava do sentimentu a mensi nudy, mlaceni duchodcu a rany do hlavy nahradi kyc a sentiment, nicmene vodonos se plnym pravem dostal do zlateho fondu svetove kinematografie (misto uvolnil kriznik potemkin) a neni tedy sebemensich pochyb, ze se jedna o klasicky snimek vyjimecnych kvalit, ktere prokazal az cas. ()

Bauer

Kravina největšího kalibru, co může být! Jenže jedno se uznat musí a to že je to celkem i zábavné. Pár vtipných scén se zde najde, dokonce i pár vtipných hlášek. Ale najde se zde bohužel více rádoby vtipných scén, které ve finále působí nehorázně trapně. Zároveň je to jednoznačně nejhůře zahraná role mého oblíbence Adama Sandlera, jenž tady hraje idiota nemajíc nic moc prostor k tomu, aby nás pobavil, jako v jeho dalších filmech. Na druhou stranu Kathy Bates předvedla super výkon v roli starostlivé matky a právě ona má velkou zásluhu na těch vtipných scénách. Scénář je naprosto debilní taky!! Jedna z mála komedií, co mně nebavila, až tak podle mých představ!!! ()

BoPo

Keď som kedysi dávno videl trailer tak ma to zaujalo. No film bol o ničom a to čo pripadalo v krátkom zostrihu dobré sa na 90 minutovom priestore stalo trápnym. ()

Dale

Keď zoženiete do jedného filmu toľko debilných ksichtov (Sandler, Schneider, Winkler, Howard), nemôže z toho vzísť nič iné, len debilná komédia. Neviem, či to mal byť pokus o druhého Forresta Gumpa, ale príbeh je tuctový, humor nulový a trápnych momentov do bludu. Sandler mal na lepšie filmy, viackrát to dokázal, neviem, prečo sa zhovaďoval v týchto sračkách. ()